PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8529}

Motylek

Papillon
8,0 34 727
ocen
8,0 10 1 34727
7,0 9
ocen krytyków
Motylek
powrót do forum filmu Motylek

Dzisiaj w tv ogladałem ale niestety nie do końca;/ skończyłem ogladać w momencie gdy spotkali w okolicach spróchniałej łódki kolesia z tatuażami na twarzy :) ktoś poratuje i powie co było dalej:)?

MastaBlasta

Koleś z tatuażami poradził im, żeby zrobili bambusową łódkę, na niej przedostali się do kolonii trędowatych, od których dostali łódź i pieniądze. Dopłynęli do Hondurasu, ale na plaży dorwało ich wojsko, uciekło się tylko Papillonowi, który dostał się do wioski Indian. Możemy się domyślać, że miał romans z Indianką, po czym opuścił wioskę, chcąc przekroczyć granicę "posmarował" zakonnicy, siostra przełożona wezwała wojsko, Papillon znów trafił do karceru, tym razem na 5 lat. Po wyjściu, został skierowany na wyspę, z której nie ma ucieczki - dookoła rekiny, brzeg wyspy to niedostępne klify. W sumie nie było tam aż tak źle jak w kolonii karnej - tutaj każdy więzień miał swój domek, ogródek etc. Papillon i stąd chciał jednak uciec. Odnajduje Degasa i próbuje przekonać go do swego planu ucieczki. Papillon ucieka na stworzonym przez siebie "pontonie" z łupin kokosów, zaś Degas stoi na skraju klifu i płacze, a następnie (mimo iż jest jeszcze jeden "ponton") odwraca się i odchodzi. KONIEC.

ocenił(a) film na 9
arekrem

dzięki bardzo;D trzeba będzie skołować film;]

ocenił(a) film na 8
MastaBlasta

mam ten film z lektorem-przesłałbym ci go za darmo przez gg jako "transfer plików". Jedyny haczyk jest taki, że to potrwa kilka godzin. Jeśli cię taka opcja interesuje...
Jakby co napisz na: 10818786

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones