PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 63 320
ocen
4,8 10 1 63320
3,6 15
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

Żenada

ocenił(a) film na 3

To tyle

ocenił(a) film na 5
Luukasz

Żenada to twój temat.

ocenił(a) film na 9
Luukasz

A może chciałeś napisać oranżada :D Twoja opinia na temat tego filmu ,to jest właśnie żenada.

ocenił(a) film na 3
kalifkol

Film jest zlepkiem kilku durnych do granic możliwości scenek. Rodzice wychowujący syna w domu, tak by totalnie zniszczyć go psychicznie. Animowany masturbujący się kot. Gość mający wypróżnić się na swoją dziewczynę. Dziewczyna, która dostała pierwszego okresu. Co w tym śmiesznego? Jedyna scena, która była zabawna, to randka Hugh Jackmana z Kate Winslet i za to 3.

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Wstan i wyjdz.

ocenił(a) film na 3
lukesp1985

Za chwilkę, dobrze?

ocenił(a) film na 8
Luukasz

Nie ma sprawy.

Luukasz

w życiu nie widziałam bardziej obleśnego i obrzydliwego filmu.. dotrwałam do 30. minuty i wyłączyłam.

ocenił(a) film na 9
akinimodmeb

I dobrze, że wyłączyłaś, bo jak widać to nie jest film dla Ciebie. To film świetnie zrobiony i zabawny. Ja kocham takie filmy i oceniłem go bardzo wysoko, ale niektóre żarty nawet dla mnie były za mocne. Film dla ludzi z abstrakcyjnym humorem, a ocenianie go nisko, bo nie trafia w Twój humor to idiotyzm. Analogicznie ja nie lubię dramatów, więc mam oglądać je na siłę i dawać same oceny nr 1?

ocenił(a) film na 3
krzysiexxx

Śmiem się nie zgodzić z Twoją opinią. "Głupi i głupszy" również reprezentuje specyficzny rodzaj poczucia humoru, a jednak uważam go za świetny film. Tutaj zostały przekroczone pewne granice, które spowodowały, że film według mnie był po prostu głupi i niesmaczny.

użytkownik usunięty
Luukasz

Pół na pół. Tak długo czekałem aż Movie 43 pojawi się w kinach, bo obsada świetna a kiedy już przyszedł na to czas to pożałowałem wydania kasy... Mogłem poczekać aż w necie się pojawi.

Podsumowując? Dla niektórych momentów warto obejrzeć, ale gdyby był teraz w kinie to zdecydowanie odradziłbym wydania kasy, bo na to ten film nie zasługiwałby...

ocenił(a) film na 3
Luukasz

początek jeszcze chodzi o Kate i Jackmana (chyba zle napisałam), ale z każdą minutą sięgał dna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones