1 godz. 54 min.
6,8 2 566
ocen
6,8 10 2566
1 829
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":7885,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mr.+Jones-1993-7885/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mr. Jones
  • Ann_Sznu ocenił(a) ten film na: 9

...płakałam co chwilę jak bóbr- z przedmówcami się nie nie zgadzam; rodziny nie zrozumieją tego
    filmu do końca, za to każdego "afektywnego" poruszy do głębi (bądź zirytuje - zależnie od
    aktualnego stanu naszpikowania lekami ;) Niby prosty film, ale (mnie przynajmniej) bardzo,
    bardzo 'wwiercił' się do wszystkiego co najlepsze i najgorsze wewnątrz mnie.

• Ann_Sznu Mam w rodzinie osobę, która chorowała kiedyś, ale nie na cyklofrenię, tylko parafrenię. W każdym razie "Mr. Jones" jest tylko melodramatem, więc nie rozumiem, o co chodzi krytykom tego świetnego filmu. Tu nie będzie 3-godzinnego studium tej choroby. w stylu pomocy dydaktycznej dla studentów psychiatrii. Podobnie nie należało się spodziewać, iż film "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" z Meg Ryan będzie rozpracowywał ze szczegółami problem alkoholowy. Zresztą uważam, że film z Meg Ryan jest marniutki w porównaniu do "Mr. Jones'a".
    7/10 się należy.

• Jack_Holborn15 Muszę jeszcze dodać, że pani doktor opiekująca się panem Jonesem była wówczas bardzo piękną kobietą, stanowiła bez wątpienia dodatkową atrakcję filmu i ze względu na nią podniosę ocenę do 8:-)