PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7885}
6,8 2 687
ocen
6,8 10 1 2687
Mr. Jones
powrót do forum filmu Mr. Jones

Opinia "chorego"...

ocenił(a) film na 9

...płakałam co chwilę jak bóbr- z przedmówcami się nie nie zgadzam; rodziny nie zrozumieją tego
filmu do końca, za to każdego "afektywnego" poruszy do głębi (bądź zirytuje - zależnie od
aktualnego stanu naszpikowania lekami ;) Niby prosty film, ale (mnie przynajmniej) bardzo,
bardzo 'wwiercił' się do wszystkiego co najlepsze i najgorsze wewnątrz mnie.

Ann_Sznu

Mam w rodzinie osobę, która chorowała kiedyś, ale nie na cyklofrenię, tylko parafrenię. W każdym razie "Mr. Jones" jest tylko melodramatem, więc nie rozumiem, o co chodzi krytykom tego świetnego filmu. Tu nie będzie 3-godzinnego studium tej choroby. w stylu pomocy dydaktycznej dla studentów psychiatrii. Podobnie nie należało się spodziewać, iż film "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" z Meg Ryan będzie rozpracowywał ze szczegółami problem alkoholowy. Zresztą uważam, że film z Meg Ryan jest marniutki w porównaniu do "Mr. Jones'a".
7/10 się należy.

Jack_Holborn15

Muszę jeszcze dodać, że pani doktor opiekująca się panem Jonesem była wówczas bardzo piękną kobietą, stanowiła bez wątpienia dodatkową atrakcję filmu i ze względu na nią podniosę ocenę do 8:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones