PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7885}
6,8 2 688
ocen
6,8 10 1 2688
Mr. Jones
powrót do forum filmu Mr. Jones

słabo

ocenił(a) film na 6

Naprawdę chciałabym ten film ocenić jeszcze wyżej, ale sama żyję w związku z człowiekiem chorym psychicznie i widzę, że w tym filmie to tak naprawdę ułamek problemu. Przez pryzmat własnego doświadczenia nie mogę oprzeć się wrażeniu infantylności. Nie potrafię też zrozumieć, że psychiatra z 12 letnim doświadczeniem dała się w to wplątać. Cały ten urok osobisty jest typową cechą maniakalną, przy tym cała niestabilność emocjonalna o której doskonale musiała wiedzieć.. Nie, nie kupuję tego.

dzidziola

no właśnie kupujesz ... skoro tak samo jak pani doktor wplątałaś się w związek z osobą o podobnych problemach to widocznie też się dałaś zauroczyć ;)

ocenił(a) film na 6
Lefty_Guns

owszem, wcale nie przeczę.. tylko ja na początku nie wiedziałam z czym mam do czynienia, a później było już za późno.

dzidziola

"nie wiedziałam z czym mam do czynienia"? , czy nie chciałaś wiedzieć?,

ocenił(a) film na 6
popolupo77

Na samym początku nie miałam pojęcia, ale bardzo chciałam wiedzieć. Z każdym dniem uczę się czegoś nowego i na pewno nie zrezygnuję z tego. Chodzi mi tylko o to, że kiedy go poznałam nie posiadałam takiej wiedzy jak filmowa pani dr. co pozwoliłoby mi bardziej realnie ocenić sytuację i zdecydować czy chcę w to wejść.

dzidziola

mniej więcej rozumiem,"zdecydować czy chcę w to wejść"(sorry znowu cytuje) , może trochę idealizuje ale chęć bycia z kimś raczej nie powinna polegać na zasadzie wyliczenia średniej za i przeciw, szczerze mówiąc dla mnie to by było dosyć bolesne gdyby moja dziewczyna zastanawiała się czy drugi raz bym w to weszła, chociaż masz rację że znajomość pewnych faktów może zmienić obraz sytuacji i często bywa że w fazie poznawania nie przekazuje się całej prawdy o sobie,

ocenił(a) film na 6
popolupo77

To nie jest kwestia zastanawiania się czy bym w to weszła. Już jest po fakcie i niczego nie chciałabym zmienić. Z resztą po 6 latach związku rozmawiamy bez barier o wszystkim i jestem pewna, że nie ma mi za złe takich przemyśleń czy wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
popolupo77

post z cyklu: "oglądałem taki jeden odcinek Trudnych Spraw, więc znam się na psychiatrii, dzifffko"?

schschfikation

akurat nie oglądam tej znakomitej serii, ani żadnej innej tego typu, a nawet tv, tak się składa z miałem codziennie do czynienia z ludzmi z zaburzoną świadomością istnienia, z ciebie to chyba też taki wredny świrek ?

schschfikation

a tak z zupełnie innej beczki, dzięki tobie obejrzałem właśnie zarąbisty film(harold and maude), dzięki świrku i nie zapominaj że "każdy ma prawo robić z siebie głupka",

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones