1 godz. 54 min.
6,8 2 566
ocen
6,8 10 2566
1 830
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":7885,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mr.+Jones-1993-7885/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mr. Jones
 • dzidziola ocenił(a) ten film na: 6

  Naprawdę chciałabym ten film ocenić jeszcze wyżej, ale sama żyję w związku z człowiekiem chorym psychicznie i widzę, że w tym filmie to tak naprawdę ułamek problemu. Przez pryzmat własnego doświadczenia nie mogę oprzeć się wrażeniu infantylności. Nie potrafię też zrozumieć, że psychiatra z 12 letnim doświadczeniem dała się w to wplątać. Cały ten urok osobisty jest typową cechą maniakalną, przy tym cała niestabilność emocjonalna o której doskonale musiała wiedzieć.. Nie, nie kupuję tego.

 • dzidziola no właśnie kupujesz ... skoro tak samo jak pani doktor wplątałaś się w związek z osobą o podobnych problemach to widocznie też się dałaś zauroczyć ;)

 • dzidziola ocenił(a) ten film na: 6

  Lefty_Guns owszem, wcale nie przeczę.. tylko ja na początku nie wiedziałam z czym mam do czynienia, a później było już za późno.

 • dzidziola "nie wiedziałam z czym mam do czynienia"? , czy nie chciałaś wiedzieć?,

 • dzidziola ocenił(a) ten film na: 6

  popolupo77 Na samym początku nie miałam pojęcia, ale bardzo chciałam wiedzieć. Z każdym dniem uczę się czegoś nowego i na pewno nie zrezygnuję z tego. Chodzi mi tylko o to, że kiedy go poznałam nie posiadałam takiej wiedzy jak filmowa pani dr. co pozwoliłoby mi bardziej realnie ocenić sytuację i zdecydować czy chcę w to wejść.

 • dzidziola mniej więcej rozumiem,"zdecydować czy chcę w to wejść"(sorry znowu cytuje) , może trochę idealizuje ale chęć bycia z kimś raczej nie powinna polegać na zasadzie wyliczenia średniej za i przeciw, szczerze mówiąc dla mnie to by było dosyć bolesne gdyby moja dziewczyna zastanawiała się czy drugi raz bym w to weszła, chociaż masz rację że znajomość pewnych faktów może zmienić obraz sytuacji i często bywa że w fazie poznawania nie przekazuje się całej prawdy o sobie,

 • dzidziola ocenił(a) ten film na: 6

  popolupo77 To nie jest kwestia zastanawiania się czy bym w to weszła. Już jest po fakcie i niczego nie chciałabym zmienić. Z resztą po 6 latach związku rozmawiamy bez barier o wszystkim i jestem pewna, że nie ma mi za złe takich przemyśleń czy wypowiedzi.

 • schschfikation ocenił(a) ten film na: 8

  popolupo77 post z cyklu: "oglądałem taki jeden odcinek Trudnych Spraw, więc znam się na psychiatrii, dzifffko"?

 • schschfikation akurat nie oglądam tej znakomitej serii, ani żadnej innej tego typu, a nawet tv, tak się składa z miałem codziennie do czynienia z ludzmi z zaburzoną świadomością istnienia, z ciebie to chyba też taki wredny świrek ?

 • schschfikation a tak z zupełnie innej beczki, dzięki tobie obejrzałem właśnie zarąbisty film(harold and maude), dzięki świrku i nie zapominaj że "każdy ma prawo robić z siebie głupka",