PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87875}

Mroczna przemoc

Bump in the Night
5,9 17
ocen
5,9 10 1 17
Mroczna przemoc
powrót do forum filmu Mroczna przemoc

Nie wiele pamiętam z tego filmu. Wieki temu wyemitował go tvp1 Oglądałem jako mały dzieciak i byłem wstrząśnięty.
Z fabuły pamiętam, że mały chłopczyk został porwany przez pedofila, z którym potem mieszkał przez wiele lat. Pamiętam scenę, w którym już jako trochę starszy (miał z 10 lat) palił papierosy i takie tam...

użytkownik usunięty
pstryk

Raczej się mylisz. Dlatego piszę że "raczej", bo akurat "Mrocznej przemocy" nie widziałem i nie mogę na 100% stwierdzić, że nie ma w tym filmie takich scen. Ale mam wrażenie, że mówisz o filmie pt. "Wiem, że na mię mi Steven" (ten film na pewno zawiera te sceny, które opisałeś plus emocjonujący fragment w drugiej części kiedy porwany chłopak (tytułowy Steven) po latach ucieka od pedofila ze świeżo przez niego uprowadzonym nowym dzieckiem), który był pokazywany w dwóch częściach w 1993 roku w TVP1 (po Wiadomościach) (też go wtedy widziałem). Tymczasem ten film też pokazali w TVP1. Było to w 1994 roku w sobotnim kinie nocnym(pod tytułem "Czekałem na ciebie tato"). Chciałem go obejrzeć, bo bardzo lubiłem Reeve za rolę Supermana, ale byłem szczylem wtedy i mama mi nie pozwoliła.

być może masz rację. wiem, że oglądałem oba tytuły o których piszesz. najwyraźniej z tego w którym występował Reeve nic już nie pamiętam. przypomniała mi się jeszcze jakaś scena z końcówki filmu (SPOILER), że na końcu ten porywacz grany przez Reeve spłonął w pożarze. też byłem wtedy mały i mogłem oglądać tego w nocy, ale ktoś z rodziny nagrał film na video i po cichu później obejrzałem. szkoda, że nie mam już tych starych kaset...

ocenił(a) film na 9
pstryk

ten chłopiec parę dni był u pedofila i uciekł a pedofil zginął w pożarze, którym chciał wykurzyć chłopca ze strychu, oglądałam film pod koniec podstawówki i potem nie mogła m go znaleźć a chłopiec grający główną rolę to sobowtór mojego sąsiada i bardzo chciałam pokazać mu ten film, teraz film jest dostępny w internecie.

pstryk

Witaj pstryk mam pytanie czy posiadasz może Mroczna Przemoc z 1991 ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones