Visions

1 godz. 22 min.
5,3 5 285
ocen
5,3 10 5285
2 197
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":702664,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Visions-2015-702664/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Mroczne wizje
  • Wszystko wydaje się być raczej jasnym - jedyny motyw typu paranormal to to, że widziała przyszłość, a reszta (napastnik itd.) to już "czynnik ludzki".

    Ale jedno pytanie dla mnie pozostało otwarte - jak rozumieć to jednak dość dziwne zachowanie się monet? Czyżby umknął mi "wyższy poziom" twista, i w rzeczywistości były to jakieś... porachunki duchów?

  • laxman ocenił(a) ten film na: 4

    Metal91 No właśnie ja nie do końca załapałem - mówisz, że jedyny motyw para to jasnowidzenie, ale przecież dom był nawiedzony... jak rozmawiała z tym starszym gosciem z rodziny Napoli to było jasne, że klątwa działała... ale trochę przysypiałem więc nie wiem.

  • laxman Wydarzenia, do których doszło w tym domu (to co zrobiła Sadie) odbiło się czkawką na rzeczywistości. To nie było żadne jasnowidzenie, tylko echa nocy, w której Evey o mało co nie zginęła - fala rozeszła się zarówno w przeszłość, jak i przyszłość. Dlatego medium z rodziny Napoli widziało to, dlatego widziała to Helena, Evey i dlatego też zobaczą to prawdopodobnie przyszli mieszkańcy domu. To jak z wrzuceniem kamyka do wody - fala rozchodzi się na wszystkie strony.