PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740066}

Mulan

5,7 38 912
ocen
5,7 10 1 38912
5,2 23
oceny krytyków
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Masa CGI

ocenił(a) film na 5

Moze i jest to wysoka jakosc efektow specjalnych, ale cholera... Zdecydowana wiekszosc obiektow zostala wygenerowana komputerowo i mimo wysokiej jakosci, rzuca to sie w oczy. Strasznie nienaturalne

FireJach

Wygląda na to że Disney idzie w ślady Michaela Baya

ocenił(a) film na 7
FireJach

Podobno kosztował nawet 300 mln$, a kompletnie tego nie widać. Sceny walki dobre, ale widziałem równie dobre a może nawet lepsze w wielu innych nawet nie amerykańskich filmach za dużo mniejszą kwotę. Sceny batalistyczne też pokazywały o wiele mniej niż mógłbym się spodziewać. Skąd biorą się te kwoty na takie filmy?

ocenił(a) film na 9
FireJach

Bez przesady, mi się nic nie rzuca, a obiekty są piękne, tak jak i zresztą cały film

ocenił(a) film na 4
Agrzego

Szczególnie ten Feniks z ogonem ze szmatek.

ocenił(a) film na 6
FireJach

też miałem takie wrażenie, a nawet śmiem twierdzić że niektóre gry ,mają lepszą grafikę

ocenił(a) film na 10
FireJach

Ciężko znaleźć budynki sprzed 1000 lat, szczególnie po rewolucji komunistycznej. Za 100 lat nie uświadczysz w PL starych kamienic i jak ktoś będzie chciał nakręcić II W.Ś to też będzie się musiał nagimnastykować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones