PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30630}

Mulholland Drive

Mulholland Dr.
7,6 97 325
ocen
7,6 10 1 97325
8,2 36
ocen krytyków
Mulholland Drive
powrót do forum filmu Mulholland Drive

Poza zdjęciami i muzyką nic specjalnego w tym filmie niedostrzegam...zmęczyłem się ...znudziłem i nie mogłem się doczekać końca.Niestety do połowy byłem wciągnięty i oczekiwałem jakiegoś zawiązania wątków.Ktoś trafnie przyrównał to do "snu wariatki".
Mam niesmak...i zniechęcam się do innych temu podobnych.Choć wydaję się mi ,że widziałem Blue Velvet i sprawił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie (ale nic nie pamiętam..bo to było z dobre 15 lat temu )

Chiller

Ale przeciez wlasnie od polowy filmu nastepuje zawiazanie watkow, tylko nie w standardowym znaczeniu. W Mulholland Drive 95% tresci filmu mozna logicznie wytlumaczyc tylko trzeba troche pomyslec nad tym i moze drugi raz obejrzec, naprawde warto. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
noir_watcher

Mimo wszystko uważam za niewspółmierne nadużycie narzędzi przekazu do efektu końcowego.Kolokwialnie : "Przerost formy nad treścią", bądź "SZTUKA dla SZTUKI" !

ocenił(a) film na 4
Chiller

Jadąc " Aleją Much"....i obserwując ich krawawe kleksy na przedniej szybie swojego kinowego samochodu ... W końcu wysiadasz i wdeptujesz w niemile pachnące,rozkładające się zakończenie 2 godzinej przejażdżki.

ocenił(a) film na 4
Chiller

ja też.

ocenił(a) film na 8
Chiller

fajne porównanie :)
,chociaż ja mam inne zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones