PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 106
ocen
5,4 10 1 69106
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Możliwe spoilery, ale niegroźne, można spokojnie przed filmem przeczytać.




Ludzie! film jest świetny! nie ma się co zrażać negatywnymi opiniami serio! Jest kilka zabawnych scenek, Tom wgl wymiata! te jego tekściki "O nie Jenny!" (brakowało tylko stwierdzenia "to nie tak jak myślisz") - będziecie wiedzieli że o tę scene chodzi, gdy się pojawi. Bardzo miły klimacik, typowa przygodówka, nie ma nic wspólnego z "powiązanymi filmami", inna historia, inni bohaterowie, serio odrębna zupełnie produkcja, to tak jakby powiązać "sylwester w nowym jorku" ii "kevina samego w nowym jorku" tylko ii wyłącznie na podstawie miasta w którym rozgrywa sie akcja. Ale wracając! Przyjemny seansik, można sie rozerwać, dobre efekty specjalne, trochę biegania, troche skakania, walki no ii ten wspomniany przez mnie humor (serio, powinni dopisać że oprócz fantasy ii przygodowego to jeszcze komedia). Polecam!

ocenił(a) film na 7
dremmerforever

Hmm, ja świeżo po seansie.Nie jest to złe i dałbym nawet 10, bo lubię tego typu klimaty, Egipt, piasek, mumie, starożytne ruiny itd, a Mumię z Fraserem, ubóstwiam, ale zniesmaczyło mnie wstawienie tutaj postaci dr. Jeckylla.Do tego momentu, film oglądało się dobrze, ale później, odniosłem wrażenie, jakbym nagle zaczął oglądać coś innego.Trochę to tu nie pasuje i jest na siłę wstawione.Przecież to mógł być jakikolwiek inny "doktor" a nie akurat ten, z alter-ego, a sam wątek "badań nad złem" niczemu nie przeszkadzał.Było o raczej coś nowego.Może niepotrzebnie patrzę na ten film, poprzez pryzmat poprzednich odsłon, które były bardziej spójne, a to, jest całkiem inna historia, nawiązująca do tamtych, tylko nazwą.Niemniej, gdyby ktoś kiedyś szykował kontynuację, to ja jestem na tak.

ocenił(a) film na 7
mario_1981

Poniekąd racja, ale postać była ciekawa. No i mocno nawiązywała do końcowej sceny ! MAŁY SPOJLER ! gdy mowa, że niekiedy potwory można zwalczać tylko innymi potworami (czy coś w ten deseń).
Film świetny, dałbym prawie 7/10 gdyby nie ... no właśnie, brakowało w nim tego powiewu Przygody przez duże P.

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Takie czasy, że dzisiaj filmy są efektowne, szybkie itd. ale w całym tym miszmaszu, brakuje czasem czegoś, co można było znaleźć w filmach sprzed lat.Mumię z Frasierem oglądałem dziesiątki razy i mi się nie nudzi, choć znam to na pamięć, a ten film oglądałem na razie dwa razy i nie towarzyszy mi to samo odczucie, co przy tamtym.Choć nie powiem, zawsze dobrze ogląda mi się Tomasza, w każdym filmie, a w takim przygodowym, to jak najbardziej.Kino masowe i tyle.I to nie to, że tylko ten film, bo prawie każdy, ale przyjemność z oglądania jest, a chyba o to chodzi.
Co do pana doktora, to nie przypasowało mi to tylko ze względu na "pomieszanie światów" że tak powiem, bo Russela zawsze dobrze obejrzeć.Którz nie pamięta Maximusa?

ocenił(a) film na 7
mario_1981

:) słusznie prawisz, dobry człowieku. Bądź pozdrowiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones