PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870357}
5,5 1 166
ocen
5,5 10 1 1166
Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności
powrót do forum filmu Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do wolności

Oglądałam bajkę na podstawie tego filmu na tv pulsie ,ale nie potrafię ją oglądać z taką radością i wzruszeniem jak oryginalnym film. To jest w ogóle coś innego. Tutaj to jest po prostu tylko dla dziewczynek z miłością do koni. Dorosłym się to nie spodoba.. Nie ma klimatu. Jak ktoś nie chce się zrazić ,to niech tego nawet nie ogląda. Mustang z dzikiej doliny jest tylko jeden.

julianna_1995

Z pewnością jest to wersja dla młodszych i bardzo dobrze, takie też są potrzebne, przecież widzowie są różni. Moja córka już przebiera nogami

julianna_1995

Zgadzam się, oryginalny mustang miał przepiękne przesłanie i zamiast zrobić nowy film, zmieniają ten, któremu niczego nie brakowało. Coraz mniejszy poziom mają te kreskówki, a szkoda.

julianna_1995

Również tak uważam. W moim przekonaniu Mustang powinien zostać tym "Wolnym duchem".

ocenił(a) film na 8
julianna_1995

Ja nie widziałam pierwszej części ani serialu. Jako odrębny film wydaje mi się bardzo fajny : ładna animacja , zabawne i wzruszające sceny. Moja 5-letnia córka była zachwycona , a to chyba najważniejsze :)

ocenił(a) film na 9
julianna_1995

Właśnie jestem świeżo po sensie w kinie i animacja bardzo mi się podobała. Mustang pozostał wolny. Świetny klimat i wspaniała bajka ostatnich lat.. ostatnio Kraina Lodu 2 zrobiła na mnie takie wrażenie. A jestem dorosła - mam 30 lat.

ocenił(a) film na 8
Kati_fw

Zgadzam się, bardzo rodzinny ciepły film, idealny dla najmłodszych. Moją 4-latkę bardzo wzruszył, na nas dorosłych też zrobił wrażenie.

ocenił(a) film na 3
julianna_1995

Słabizna, wiem, że to bajka, ma być dla dzieci, ale nie lubię takiego zakłamania rzeczywistości. Potem dzieciaki myślą, że każde dziecko może jechać na oklep na dzikim koniu.

julianna_1995

a ja się pytam: gdzie jest Rosa?!

ocenił(a) film na 9
julianna_1995

Jestem dorosła i mi się film podobał xD A serial oglądam z moim młodszym bratem hah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones