My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo

1981 2 godz. 18 min.
7,3 43 552
oceny
7,3 10 43552
16 218
chce zobaczyć
{"type":"film","id":30641,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Christiane+F.+-+Wir+Kinder+vom+Bahnhof+Zoo-1981-30641/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo
 • Szalokapel ocenił(a) ten film na: 10

  Genialne kino, niemniej jednak bardzo żałuję, że nie przeczytałam najpierw książki. Tak czy siak, przyznać muszę, że film wyjątkowo dobrze obrazował książkę. Obejrzałam go pierwszy raz kilka lat temu i z chęcią do niego wracam. Za każdym razem wbija w fotel. Wstrząsający i piękny.

 • Szalokapel Polecam więc "Pozwól mi upaść" ("Lof mér að falla") skandynawski, też na faktach, z pięknym tytułowym utworem w wykonaniu ZOE. Obejrzysz daj znać - czy trafiłem z wyborem propozycji. A jeśli nie widziałaś, to równie dobre (dla mnie bdb.) są: "Drugstore Cowboy" i np. "Candy".

 • Szalokapel ocenił(a) ten film na: 10

  So_What22 Och. Dziękuję bardzo za propozycje. Już je sobie zapisuję. I z chęcią przygarnę ich więcej.
  "Candy" oglądałam. Bardzo dobry.

 • Szalokapel Cieszę się, że mogłem pomóc i dzięki za expresową odpowiedź. Z bdb., ale znacznie lżejszych filmów. polecam w tejże tematyce (dla mnie 9/10) "Spun" ze znakomitym soundtrackiem i świetną obsadą, a z cięższych naszej produkcji "Że życie ma sens".

 • Szalokapel ocenił(a) ten film na: 10

  So_What22 Dziękuję bardzo, zapisane. Będę katować w weekend. Miłego dnia.

 • Szalokapel Dzięki nawzajem! Po obejrzeniu daj znać czy trafiłem w Twój gust. Jak tak, a zechcesz, to. podpowiem Ci następne tytuły!Obecnie "trawię" "Czernobyl strefa wykluczenia" - obejrzałem, ale wciąż "tam jestem".; świetny rosyjski serial ze znakomitym soundtrackiem! Na cda są 2 sezony "3" niestety po polsku nie ma, póki co...

 • Szalokapel ocenił(a) ten film na: 10

  So_What22 Robiłam przymiarkę do Czarnobyla, kilka odcinków obejrzałam. Ciekawy. Dziękuję. :)
  Od siebie mogę polecić "Code blue", choć to bardzo mocny i dość miażdżący film.

 • Szalokapel Dzięki za polecenie. Na razie jednak "Code blue" nie obejrzę, bo faktycznie "ciężki kaliber" i mocno dołujący (jak wynika z tego co napisałaś i z postów na forum).