My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo

1981 2 godz. 18 min.
7,3 43 542
oceny
7,3 10 43542
16 214
chce zobaczyć
{"type":"film","id":30641,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Christiane+F.+-+Wir+Kinder+vom+Bahnhof+Zoo-1981-30641/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo
  • Może to wina tego, w jakich czasach powstawał film, ale moim zdaniem jest okropnie niedopracowany i nieprzemyślany. Książka miała niesamowity klimat, za to film zbyt szybko przeskakuje od jednego etapu do drugiego.

• rachel20 ocenił(a) ten film na: 9

SixteenJones Tak, za duzo waznych rzeczy pominieto i koniec nadszedl za szybko. Dzisiaj ogladalam kolejny raz ten film, ale pierwszy raz z moim facetem i stwierdzil ze Film jest chory. O dziwo nigdy nie slyszal o Christine i mu do gustu nie przypadl. A ja pozostane nadal wierna fanka ksiazki ☺

• Dziuchni91 ocenił(a) ten film na: 5

SixteenJones Miałem te same odczucia. Odkładałem obejrzenie tego filmu lata po przeczytaniu książki i czuje się rozczarowany. Nie chodzi mi że od strony technicznej się ciężko ogląda. Nagrywany jakby na tanim VHSie ale całokształt. Przeskoki czasowe i chaos mnie strasznie nużyło mimo że wymowa film jest całkiem mocna. W każdym razie brakuje trochę klimatu książki o którym wspominałaś. Myślałem przez chwilę co by było jakby powstał remake ale chyba lepiej żeby zostało tak jak jest. Wówczas książka jednak pozostanie na pierwszym miejscu.

• fliegertant ocenił(a) ten film na: 7

SixteenJones Ale ogólnie zły nie jest

• fliegertant Racja ale ksiazka lepsza, zupełnie niesamowita

• ptak23 ocenił(a) ten film na: 10

imprezowiczka1991 w książce jest seks i pedofilia, tutaj z wiadomych przyczyn jako że aktorzy byli niepełnoletni nic nie pokazali, ale sam film bardzo dobry, bo obrzydza narkotyki, a nie opowiada jakąś formę super odlotu którego musicie spróbować