PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8045}

Nędznicy

Les Misérables
7,4 14 408
ocen
7,4 10 1 14408
6,0 2
oceny krytyków
Nędznicy
powrót do forum filmu Nędznicy

Niestety to następna ekranizacja tej powieści, która...mówiąc szczerze nie jest najlepsza.Film upraszcza całą opowieść, a to przecież w tych dziwnych zbiegach okoliczności i zrządzeniach losu zawiera się dramatyzm tego dzieła.

ocenił(a) film na 9
tysia130

Może i masz trochę racji ale ogólnie film zaliczam do udanych, ponieważ oddaje z lekka tamtą atmosferę. A i aktorzy postarali sie ( wg mnie :) żeby jakos porządnie zaprezentować te ekranizację! Podoba mi też dlatego, że opowiada historię zawartą w książce oddając jej sedno i przesłanie. Ale jednak ksiązka jest lepsza napewno:)

tysia130

Kiepski film. Wypacza świetną powieść Hugo. Nie pomogła nawet Uma ani Liam Neeson. Szkoda. Pod względem wizualnym ekranizacja jest całkiem dobra, natomiast scenariusz koszmarny. Może po prostu "Nędznicy" są za wybitną książką, aby robić z niej film???

ocenił(a) film na 6
magnum44

Myślę, że pełne i prawdziwe "oddanie" tej książki zakrawa na niemożliwe. Zbyt wiele jest wątków, obserwacji, opisów ludzkich zachowań...to na 10 godzin filmu, albo bo ja wiem? Podział na części, ale to też rozbija całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones