PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138967}

Bad Guy

Na-bbeun Nam-ja
6,9 1 274
oceny
6,9 10 1 1274
Na bbeun Nam ja
powrót do forum filmu Na-bbeun Nam-ja

Opis filmu

ocenił(a) film na 8

"Gdy Sun-Hwa czeka na swojego chłopaka, obok niej przysiada się podejrzanie wyglądający mężczyzna z wyraźną szramą ciągnącą się przez całą jego szyję. Wystraszona dziewczyna zmienia szybko miejsce, niedługo potem dołącza do niej chłopak. Gdy jednak para postanawia odejść mężczyzna ze szramą, chwyta dziewczynę zmuszając ją do długiego pocałunku. Jakiś czas później w księgarni Sun-Hwa znajduje portfel ze znaczną sumą pieniędzy, którą zatrzymuje dla siebie. Jednak właściciel portfela odnajduje dziewczynę, twierdząc przy tym że w środku znajdowało się znacznie więcej pieniędzy niżą ta znalazła. Aby oddać całą sumę i uniknąć policji Sun-Hwa zgadza się wziąć pożyczkę, której zastawem będzie jej ciało. Nie mogąc na czas spłacić długu dziewczyna trafia do burdelu, którego właścicielem okazuje się Han-ki - spotkany wcześniej mężczyzna ze szramą na szyi." - http://jedzacpopcornpaleczkami.blogspot.com/2016/08/bad-guy.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones