PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563771}

Na desce

Chalet Girl
6,5 19 756
ocen
6,5 10 1 19756
Na desce
powrót do forum filmu Na desce

kino dla małolatów,boże co za gniot 2,0/10 brak słów dla tego chłamu kadrowego.

magdisaiyasin

hejterzy są wszędzie ;)
muszę bronić: ma fantastyczny zimowy klimat i jako uzależniony narciaż oglądający go latem, nie mogłam się nim nacieszyć :)

ocenił(a) film na 10
m_gnomik

Przez ten film mam teraz odpał na góry. Dawniej nie lubiłam gór. A teraz non stop o nich myślę :))) A film rewelka. Polecam

ocenił(a) film na 2
Pamela16

Pamelciu, jesteś jeszcze głupią dziewczynką małą, więc się o filmach nie wypowiadaj, bo nie masz o tym pojęcia. To jest totalny gniot, produkcja dla głupich dziewczynek z gimnazjum.

ocenił(a) film na 10
Alex303

Jeśli film Ci się nie podoba to twoja sprawa... Ale nie musisz kogoś wyzywać od "głupich dziewczynek"... To moja sprawa co mi się podoba, a co nie.

ocenił(a) film na 2
Pamela16

O gustach się nie dyskutuję ale, no właśnie jak dla mnie to film kompletnie przewidywalny a jego fabuła tak naciągana. Dziewczyna staje na desce 1 raz i po- o ile dobrze pamiętam - po 2 miesiącach wygrywa zawody do których inni mogli się przygotowywać latami. O wątku "miłosnym" nawet nie wspominam, dno i wodorosty. Widziałem wiele filmów i ten należy do tych które nazywam - przebrnąć raz i do tego nie wracać

ocenił(a) film na 6
japochleb

Tylko ,że ona była skateboarderką i na deskorolce wymiatała i brała udział w zawodach (na jakimś tam ważnym szczeblu) Mówili o niej w tv (co się z nią stało itd) Więc nie było problemem się nauczyć wymiatać na snowboardzie . Z resztą mam znajomego który tak samo się przerzucił i odnosi sukcesy w obydwu dziedzinach :) co do filmu to :przyjemny i lekki -tak bym go okresił.

ocenił(a) film na 4
japochleb

fakt, mocno naciągany. W swoim czasie miałam styczność z deską, nie jest to trudny sport, aczkolwiek wymagający sporo poświęcenia i mnóstwo czasu. Godzina dziennie jazdy i po dwóch miesiącach wygrane zawody? Absurd. To co najmniej 6, 7 h jazdy przez 6 dni w tygodniu. Ludzie ćwiczą latami, żeby nabyć takie umiejętności. Poza tym zaczyna się od podstaw, a nie od jazdy na rampie. Nie wiem też, co ma się jazda na deskorolce do snowboardu. Dwie zupełnie inne dyscypliny.

ocenił(a) film na 6
Alex303

Czyli dla ciebie.

ocenił(a) film na 2
angeldog

Aleś mi pojechała dziewczynko. Schowam się, bo mi wstyd teraz! :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
m_gnomik

Jako uzależniony narciarz powinnaś wiedzieć, że to się pisze przez "rz".

angeldog

eh, widziałam to już wcześniej ale na filmwebie nie da się edytować/usuwać wpisów, więc sobie jest.

ocenił(a) film na 6
m_gnomik

Da się, gdy ktoś odpowiedział.

angeldog

hm... nie, ale nieważne :)

m_gnomik

nie ważne eh...

m_gnomik

nieważne (damn!)

ocenił(a) film na 2
m_gnomik

Naucz się pisać po polsku debilu najpierw, zanim się zaczniesz wypowiadać na jakiś temat - narciaRZ!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magdisaiyasin

ty buraku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones