Wonder Wheel

1 godz. 41 min.
5,9 14 196
ocen
5,9 10 14196
15 090
chce zobaczyć
4,6 16
ocen krytyków
{"rate":4.5625,"count":16}
{"type":"film","id":788228,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wonder+Wheel-2017-788228/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Na karuzeli życia
  • bakrall_lopu ocenił(a) ten film na: 8

Nie dość, że w samej treści odwołuje się do tradycji dramatu i teatru, to został nakręcony tak, jakby to było przedstawienie teatralne. Scenografia jest niesamowita. Wątek ma głęboką treść. Ale co jest też niezwykłe, to sposób, w jaki reżyser "bawi się" z widzem. Pokazuje tragedię w taki sposób, że chce się śmiać. Polecam wszystkim, którzy lubią filmy psychologiczne.

• TheThing ocenił(a) ten film na: 1

bakrall_lopu Faktem jest. NIEZWYKŁY. Niezwykły i wyjatkowy bubel, żeby nie napisać shit.

• TheThing Gust jest jak dupa, kazdy ma swoj...

• bakrall_lopu Niestety nie dokopałem się do tej niezwykłej głębi wątku. Chyba wziąłem za lekki kilof. A może to Woody zbyt głęboko zakopał skarb.

• Kasha ocenił(a) ten film na: 7

Sebsi_88 hahaha, poprawiłeś mu humor tym wpisem :D śmiechłam jak głupek wioskowy :D
    mnie się podobało, taka lekka komedyjka ironizująca, przyjemnie się ogląda, uwielbiam Allena :D

• Kasha Ja również z chęcią oglądam jego produkcje, ale ta niestety nie przypadła mi do gustu :/ Pozdrawiam :)

• Kasha ocenił(a) ten film na: 7

Sebsi_88 przyznam się, że do spania oglądałam ten film, i chyba dlatego tak dobrze mi było ;)

• Kasha Tak naprawdę film nie jest tragiczny, ale w porównaniu do Annie Hall, Drobnych cwaniaczków czy Klątwy jadeitowego skorpiona nie ma o czym mówić :)

• alicjadsd ocenił(a) ten film na: 5

Kasha Gdzie tam byly wątki komediowe?

• LukaszJarosz25 ocenił(a) ten film na: 7

bakrall_lopu Czyli nie tylko ja zauważyłem, że ten film jest chyba najbardziej teatralnym z wszystkich Allena?

• magdalith ocenił(a) ten film na: 6

LukaszJarosz25 Zgadzam się! I bardzo przypomina hollywoodzkie filmy z lat 50. (które zresztą, nie tylko z uwagi na styl aktorstwa, również były teatralne).

• bakrall_lopu Dziwi mnie zła ocena na filmwebie. Właśnie "trawię" ten film i zauważam kilka ciekawych rzeczy. To, że wygladał jak sztuka, też zauważyłam.

• Lucas207 ocenił(a) ten film na: 7

bakrall_lopu Klimat niezwykły, do tego podkreślany przez muzykę. Kilka zamkniętych przestrzeni (poza plażą, rzecz jasna). Rozbudowane choć klasyczne, wydawałoby się charaktery. Na ekranie zaś czyste emocje. Film kusi każdą sceną, oczarowuje. Juno Temple też ;)

• ekdmochowska ocenił(a) ten film na: 7

bakrall_lopu Zobaczyłam go dopiero teraz i w sumie nie rozumiem dlaczego ludzie na nim tak psy wieszają. Może spodziewali się czegoś innego, może drażniła ich ta konwencja. Nie wiem, mi się podobało :)

• burlesco ocenił(a) ten film na: 8

ekdmochowska Też się dziwię , dla mnie jeden z lepszych Allenowskich , aktorsko świetny :)