PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7971}

Na krawędzi

Cliffhanger
6,8 34 297
ocen
6,8 10 1 34297
5,5 10
ocen krytyków
Na krawędzi
powrót do forum filmu Na krawędzi

Dzieło życia Rennego Harlina. Jeden z najlepszych filmów Stallone. Każdy kadr tego filmu to czysta poezja. Podobnie jak grająca Jessie-Janine Turner. Jeden z moich ulubionych filmów "górskich" Nic się nie zestarzał. Perfekcyjne połączenie prawdziwych górskich zdjęć z efektami specjalnymi tamtych czasów,które wciąż dobrze wyglądają. Swietne popisy kaskaderskie. No i John Litgow-genialny złoczyńca. Film mimo sensacyjnej konwencji w dużym stopniu prawdopodobny,realistyczny (nie licząc paru ewidentnych naciągnięć typu nurkowanie w górach pod taflą wody w samym podkoszulku,ale to naprawdę szczegół) Jestem po kolejnym seansie tego filmu i wciąż mnie zachwyca. Super Kino. P.S Pisząc i dziele życia Rennego Harlina oczywiście pamiętam również o Szklanej Pułapce 2,która rowniez robi doskonałe wrażenie do dziś.

kinoman77_filmweb

Zgadzam się w stu procentach , doskonałe kino !

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Hellion75

Ja również!

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Przed chwila skończyłem oglądać - po raz kolejny super wrażenia

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Fajny film dzisiaj go sobie przypomniałem.

kinoman77_filmweb

No nie zupełnie na jednym ujeciu widać jak walizki spadają w dolinę pośród drzew a poznij są na szczycie lub jego zboczu. Raz jest lina między samolotami raz nie o czym znowu znowu brak itp...

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Stalówka biega tu po górach półgoły; powinien biegać całkiem goły, to więcej babek by to oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones