Film

Vieraalla maalla

2003 1 godz. 32 min.
4,9 9
ocen
4,9 10 1 9
9
chce zobaczyć
{"id":"174244","linkUrl":"/film/Na+obczy%C5%BAnie-2003-174244","alt":"Na obczyźnie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/44/174244/7004741.2.jpg"}
Komedia pomyłek. Tuomas Linna podejmuje się badań nad sytuacją emigrantów w Finlandii. Aby osiągnąć cel przebiera się i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Komedia pomyłek. Tuomas Linna podejmuje się badań nad sytuacją emigrantów w Finlandii. Aby osiągnąć cel przebiera się i udaje jednego z nich. Omar Ghaali jest emigrantem z Inguszetti, to serdeczny przyjaciel bohatera, który "pożycza" mu swą tożsamość. Tuomas w czasie zbierania interesujących go danych poznaje Hanne, jest ona nauczycielkąKomedia pomyłek. Tuomas Linna podejmuje się badań nad sytuacją emigrantów w Finlandii. Aby osiągnąć cel przebiera się i udaje jednego z nich. Omar Ghaali jest emigrantem z Inguszetti, to serdeczny przyjaciel bohatera, który "pożycza" mu swą tożsamość. Tuomas w czasie zbierania interesujących go danych poznaje Hanne, jest ona nauczycielką języka fińskiego w szkole dla emigrantów. Kobiecie przypada do gustu "Omar", zaczyna go darzyć zainteresowaniem. Niestety nie jest świadoma tego, że prawdziwy Omar Ghaali wygląda zupełnie inaczej i jest innym człowiekiem. Tuomas zaś ukrywa swą prawdziwą tożsamość, gdyż boi się utraty zaufania Hanny. Stara się doprowadzić do sytuacji, w której on-prawdziwy zacznie się jej podobać. Niestety nie jest to wcale proste.

studio
Matila Röhr Productions (MRP)
inne tytuły
Film kręcono w Helsinkach, kościele Lakeuden risti, Pesäpallostadion i Pohjanmaa oraz na lotnisku Vantaa (Finlandia) oraz w Chorwacji.

forum filmu Na obczyźnie

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.