Na ringu z Alim

Facing Ali

2009 1 godz. 40 min.
7,8 934
oceny
7,8 10 934
560
chce zobaczyć
{"type":"film","id":510418,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Facing+Ali-2009-510418/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Na ringu z Alim
 • Markoss84 ocenił(a) ten film na: 10

  Jestem wielkim fanem pięściarstwa i dla mnie to film szczególny. Pokazuje wiele aspektów trudów z jakimi mierzą sie bokserzy. Pokazuje Alego jako postac wybitną, podziwianą przez swoich przeciwników i kochaną zarazem tragiczna. Fenomenalny obraz pokazujacy legende jednego ze sportowców ktorym zachwycał sie cały swiat. Sportowców ktorego kocha cały świat. Jego walki z Frazierem, Foremanem czy Shaversem to dzisiaj juz legenda. Perfekcyjnie zrealizowany dokument o człowieku na swój sposób wybitnym i unikalnym wyznaczającym nowe trendy w owczesnym swiecie. Daje 10

 • mattheo ocenił(a) ten film na: 9

  Markoss84 Jakie jeszcze byś polecił filmy z tego tematu?

 • Amagi ocenił(a) ten film na: 8

  mattheo Chodzi ci o filmy dokumentalne o boksie czy generalnie o boksie?
  Ja ci mogę polecić "Ali" (o Alim, którego gra Will Smith), "Za wszelką cenę" (o fikcyjnej pięściarce w reżyserii Eastwooda), "Człowiek ringu" (o Jamesie Braddocku, którego gra Russell Crowe).

 • mattheo ocenił(a) ten film na: 9

  Amagi Generalnie o boksie, dokumenty już w dużej mierze przerobiłem. Dzięki za podpowiedź, dwa pierwsze znam, "Człowieka ringu" obejrzę. Co do "Alego" to Smith momentami naprawdę świetnie imituje ruchy Alego w tym filmie, widać, że świetnie się przygotował do roli.

 • Picu ocenił(a) ten film na: 8

  mattheo "Człowiek ringu" naprawdę jest godny zapamiętania, zwłaszcza scena ze zbieraniem do kapelusza. A może ze starszych- "Między linami ringu" o Rockym Graziano. No i wiadomo, jest też "Wściekły byk". I przerwana kariera Rubina Cartera w "Huraganie".

 • Sparow5 ocenił(a) ten film na: 7

  mattheo Warto też obejrzeć stand up z udziałem Tysona. Imo swietnie sobie poradził w takiej formie, w ogole tego typu sprawa to swieza rzecz i fajnie byłoby zobaczyć wiecej tego typu "filmów"
  http://www.filmweb.pl/film/Mike+Tyson+szczery+do+b%C3%B3lu-2...