PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95276}

Na skróty do szczęścia

The Devil and Daniel Webster
5,5 2,2 tys. ocen
5,5 10 1 2206
Na skróty do szczęścia
powrót do forum filmu Na skróty do szczęścia

Nigdy nie wybaczę Im że nie wpuścili tego filmu do dystrybucji , taka strata a tak czekałem, specjalnie dla Jennifer Love Hewitt, a tu taki wielki H... !

___PREDATOR___

Witam. Przyznam ze troche mnie zmartwiles, tym co napisałeś, dlatego ze tez szukam filmow z Jennifer, kocham ją ...:) I wlasnie jestem na etapie szukania tego filmu. Mam natomiast dziwne wrazenie ze ten film juz gdzies widzialem, a Ty - jezeli dobrze zrozumialem - twierdzisz ze niegdy go nie zobaczysz, no wlasnie bo ...? Jesli mialbys chwilke prosze o odpowiedz ...;) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Krol_Leonidas

Nie zobaczę go bo ten film nigdy nie wyjdzie, nie skończyli go i nie puścili do dystrybucji. :/

___PREDATOR___

mowisz powaznie ?? Skad to wiesz ze go nie puscili do dystrybucji ? Czyli nie bylo go w kinach ? Powiedz mi o tym cos wiecej ...

___PREDATOR___

Info pochodzi z Wikipedii:
In January 2007 the Yari Film Group announced it will release the film theatrically in July of 2007 under the title Shortcut to Happiness. Starz also announced it had acquired pay TV rights to the film.

Czyli, chyba film wyjdzie:)) nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Hopkinsa w roli Webstera... :)

Mortiana

A ja niemoge doczekać się, żeby zobaczyć Jennifer w eroli Diabła :D

ocenił(a) film na 7
___PREDATOR___

minęło trochę czasu i wydaje mi się że ten film jednak wyjdzie , a skłonił mnie do tego fakt, że ktoś z moderatorów dał temu filmowi datę premiery na 2007 co mnie zdziwiło.

___PREDATOR___

Film już wyszedł wiadomo gdzie, także bez obaw :]

___PREDATOR___

Potwierdzam. Film wyszedł i jeszcze dzisiaj będę mógł zdać relacje :-)

ocenił(a) film na 7
Sickert

Potwierdzam i ja, niedługo go zobaczę haha tyle było czekania :D Pozdro.