PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658345}

My P.S Partner

Na-eui P.S Pa-teu-neo
7,4 1 068
ocen
7,4 10 1 1068
Na eui P.S Pa teu neo
powrót do forum filmu Na-eui P.S Pa-teu-neo

Nigdzie nie znalazłam polskich napisów :/

ocenił(a) film na 9
wiki421996

Tutaj jest, ale po pierwsze trzeba się zarejestrować, a po drugie ściągnąć. Wypadałoby też skomentować film po obejrzeniu w zamian za dobre kino :) http://adpsubs.pl/viewtopic.php?t=769

ocenił(a) film na 9
Blaithin_fw

dzięki :)

ocenił(a) film na 9
wiki421996

masz moze te napisy?

ocenił(a) film na 9
Jaki

na dramaqueen.pl również jest film z napisami

ocenił(a) film na 9
wiki421996

Szkoda bo mam ten film w bardzo wysokiej jakosci prawie 5 GB i chcialbym napisy do tego ustawic i wrzucic w neta zeby inni tez mieli ale nie mam skad wziac napisow bo banda idiotow "wgrywa" na stale napisy i pozniej nic nie mozna zrobic jak sie znajdzie lepsza jakosc.

ocenił(a) film na 9
Jaki

Ja też najpierw ściągnęłam bez napisów bo myślałam, że gdzieś znajdę. No, ale nikt nie był taki dobry i nie udostępnił mi ich

Jaki

Nie "banda idiotów", tylko w ten sposób niektórzy tłumacze chcą uchronić się przed kradzieżą swoich prac przez innych. Zrobienie czasówki i tłumaczenie linijka po linijce zajmuje mnóstwo czasu, nikt nikomu za to nie płaci, ale niektórzy tego niestety nie potrafią uszanować i wycinają z napisów podpis tłumacza i podają jako swój. Każdy szanuje swój czas i wysiłek, więc nie dziwcie się, że jest coraz mniej oddzielnych plików z samymi subami.

PS. I dlaczego nie można nic z tym zrobić? Pobierz np. Aegisub i heja, +/- tydzień pracy i będziesz mieć własne napisy pod swoją 5GB wersją ;D

ocenił(a) film na 9
wiki421996

na drama online :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones