Nad życie

2012 1 godz. 30 min.
7,0 51 957
ocen
7,0 10 51957
11 496
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":651141,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nad+%C5%BCycie-2012-651141/tv","text":"W TV"}]}

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.
Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma? 

opis dystrybutora kino

Agata (Olga Bołądź), odnosząca poważne międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce -  piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jednak telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpoczyna wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Historia inspirowana życiem znanej polskiej siatkarki, Agaty Mróz.

opis dystrybutora dvd