PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646429}

Confession of Murder

Naega salinbeomida
6,8 1 067
ocen
6,8 10 1 1067
Naega salinbeomida
powrót do forum filmu Naega salinbeomida

opis mocno spoileruje, przynajmniej tak było w moim przypadku. Mówi o tym, że pojawia się druga osoba podająca się za zabójcę, co się dzieje dopiero w drugiej połowie filmu. Ale co gorsze przez to, że przeczytałem ten opis a potem zacząłem oglądać to dosyć oczywiste się stało, że pierwotny zabójca jest podstawiony. Gdybym dowiedział się o drugim zabójcy dopiero w połowie filmu to w życiu bym nie podejrzewał, że ten pierwszy może być podstawiony.

ocenił(a) film na 7
siweq

"to w życiu bym nie podejrzewał, że ten pierwszy może być podstawiony."
naprawdę?
miał zupełnie inną budowę ciała, niż koleś, z którym główny bohater gania się na początku
poza tym, ja wiem, że Azjaci wyglądają młodo, ale nawet zakładając, że koleś ma 35 lat, to podczas popełniania morderstw musiał mieć 20, a chyba było mówione, że policjant ścigał go przez "wiele lat", jeszcze zanim ten zniknął w alejce

jedynie co mi nie pasowało skąd koleś tyle wie o morderstwach, pomijając to byłam pewna, że koleś jest podstawiony

Kasiek_haz

ale on nie musiał być podstawiony. Mógł po prostu kłamać

ocenił(a) film na 7
siweq

podstawiony, kłamać ...

koniec końców chodziło o to, że nie jest prawdziwym mordercą, tylko go udaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones