PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679}

Nagła śmierć

Sudden Death
6,4 10 312
ocen
6,4 10 1 10312
5,7 3
oceny krytyków
Nagła śmierć
powrót do forum filmu Nagła śmierć

Ten film to jakieś zupełne nieporozumienie! Nie wiem jak można pisać o nim w takim ciepłym tonie. Obejrzałem go ostatnio w TV i rzygać mi się chciało. Jeszcze ten cały początek, kiedy wszystko się rozkręcało był może ok. Ale w miarę trwania stawał się coraz bardziej głupi, nielogiczny, infantylny. Ble!

użytkownik usunięty
hadziaj

Głupi i nielogiczny to ty jesteś,bo zapewne nie wiesz o co chodziło w tym filmie.

Ubostwiam tego typu teksty. "Bo ty kwa nie zaczailes o co kwa chodzi w tym kwa filmie".
Na pewno film mial przeslanie.
Co tam jedno! Mnostwo cale przeslan.
Normalnie cos jak PILA - serial z przeslaniem.
Tyle ze w Pile wiem. Chodzilo o to ze jak juz mordujesz to z fantazja. Ale tutaj? musicmovie uswiadom! Prosze.

i pozdrawiam
PROZAiC

prozaic

Acha. Zeby nie bylo. Nie calkiem zgadzam sie z hadziajem. Moim zdaniem film nie jest "ble". Choc z cala pewnoscia infantylny jest. Jak wszystkie z JCvD. Taki ich urok.

ocenił(a) film na 8
prozaic

to jest kino akcji ciołki, film nie ma przeslania bo nie sluzy do tego tego typu gatunek, kto twierdzi tak idiotycznie jak hadziaj i prozaic to musi miec cos nie tak z glowa, lub jakies zaburzenie w odbieraniu filmow tego typu. Jak na swoj gatunek to film bardzo dobry, wiec daruj sobie te durne komentarze.

black_bastard

Umiesz czytać że zrozumieniem? Znasz znaczenie słowa ironia?
Skąd ci przyszło do głowy że ja się w tym filmie doszukuje przesłania?
Toż to musicmovie wydalil z siebie coś o jakiejś głębi której nie udało się doszukać hadziajowi.
pozdrawiam
PROZAiC

hadziaj

film dosc fajny i jakos nie zauwazylem zeby byl glupi i nielogiczny

marko1139

Film jak najbardziej w porządku, mocno w stylu "Die Hard", choć nie tak dobry, nie tak intensyny. Nie posunąłbym się do stwierdzenia, iż jest głupi, ale kilka naciąganych momentów w scenariuszu jednak było. Choćby w scenie, w której synek JCVD zostaje na widowni - pomimo wybuchu paniki - gdyż tato kazał mu zostać :) Wiem, że kazał, ale mocno to naciągane było. Iskry wszędzie walą, wybuchy i inne takie, panika się szerzy, a dzieciak twardo siedzi ;) I takich momentów trochę w filmie było.

ocenił(a) film na 10
hadziaj

Śmieszny jesteś. Idź se oglądać głupie polskie filmy.
Ten był świetny.

ocenił(a) film na 6
hadziaj

Na pewno jest baaardzo naciągany, ale nie jest aż tak straszny ;p Kilka śmiesznych i nielogicznych momentów rzeczywiście sie zdarza, ale potrafi sprawić przyjemność z oglądania i poczuć dreszczyk emocji ;)

ocenił(a) film na 7
Peejta

Film nie należy do najgorszych. Fajnie się go oglądało, mimo że było trochę naciąganych scen.

ocenił(a) film na 10
lemarz

Ja uwielbiam ten film.Dużo akcji,pare walk(świetna ta z pingwinem),trzyma w napięciu,Van Damme fajna rola.Ogólnie film miał wyśmienity klimat,pomysł z tymi terrorystami i z tym meczem hokejowym.Daję 10/10

ocenił(a) film na 10
hadziaj

A nieporozumieniem to ty jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones