PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30603}

Nagi peryskop

Down Periscope
6,4 8 616
ocen
6,4 10 1 8616
Nagi peryskop
powrót do forum filmu Nagi peryskop

Uwielbiam ten film. Oglądałem go wielokrotnie i nadal oglądam z przyjemnością. Nie tylko jako komedię! Możecie mnie uznać za szaleńca, ale uważam, że to jedna z najlepszych w historii kina opowieści o "budowaniu" sprawnego, efektywnego zespołu z przypadkowej grupy indywidualności i (pozornie) nieudaczników. Przy czym ten proces tworzenia zespołu, jak na film w konwencji lekkiej komedii i o absurdalnej fabule, został pokazany w sposób zaskakująco rozsądny i rzetelny. Scena, gdy cała załoga drży o życie w trakcie pierwszych prób zanurzeniowych, a Kapitan rozładowuje ponurą atmosferę krótką, rzuconą "od niechcenia" w stronę kuka pochwałą "Good coffee!" (dobra kawa!) powinna być "lekturą obowiązkową" kierowników, szefów, brygadzistów i dowódców całego świata.

Tips_Senior

Wykazujesz egzaltację głupawą komedyjką, jak pensjonarka na widok prezerwatywy ;-)

ocenił(a) film na 7
Tips_Senior

Sensowna argumentacja. Własnie to dostrzegłem w tym filmie: nie tylko komedia, ale także ludzie. Dobra satyra na wysoko postawione, zarozumiałe bubki we flocie, no i po prostu dobra rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones