PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31522}

Nagle, ostatniego lata

Suddenly, Last Summer
7,8 4 248
ocen
7,8 10 1 4248
7,3 6
ocen krytyków
Nagle, ostatniego lata
powrót do forum filmu Nagle, ostatniego lata
ocenił(a) film na 8
matimat17

Matko, dlaczego tak późno !!!??? Chciałabym obejrzeć, ale rano trzeba do pracy. Kto w Polsacie wymyśla tak nieludzkie pory emisji ? Sadysta jakiś...

użytkownik usunięty
matimat17

Idiotyzm. Chętnie obejrzałabym, ale o 6.00 wstać trzeba.

matimat17

Właśnie leci w TV... a ja idę spać :/

matimat17

Bo o ludzkich porach trzeba puszczać jakieś badziewia dla mas. Głupie komedie, mordobicia z Seagalem, tance z gwiazdami itd. I niestety szczerze watpie by mialo to sie zmienic. Kultura w naszym kraju jest na coraz nizszym poziomie i TVP- telewizja z misja HAHA - to samo. Ile juz razy slyszalem jak maja wykupic naprawde swietnie zrobiony serial Sherlock i co ? I nic. Zaraz 3 sezon a ich ciagle NIE STAC na wykupienie 1 sezonu. Zenada.

ocenił(a) film na 8
matimat17

Ostatnio Polsat lubuje się w emisji czarno-białych produkcji w godzinach późnonocnych. Akurat tym razem mi się udało, chwalę wolny piątek :D

Thomasons

tylko pozazdrościć..! :)) ja niestety przysnełam :( a szkoda... taka okazja może się szybko nie powtórzyć

ocenił(a) film na 8
hydrozagadka13

Nawet specjalnie zacząłem się ostatnio zaopatrywać w program telewizyjny, by wyłapywać takie kąski. Jakoś tydzień temu była "Gilda" z 1946. Do następnego czwartku nic w tym stylu nie wynalazłem :D

Thomasons

mi latem udało się w ten sposób trafić tylko na http://www.filmweb.pl/film/Batman+zbawia+%C5%9Bwiat-1966-32019 - ale fakt faktem, że nigdy nic mnie tak nie rozśmieszyło, świetna komiedia polecam! :D ale teraz muszę polować na jakieś czarno-białe perełki! :)

ocenił(a) film na 8
hydrozagadka13

Widziałem z trzy lata temu na Canal+, rzeczywiście przednia sprawa. Z cz-b produkcji polecam bardzo Swing Time z 1936.

ocenił(a) film na 8
hydrozagadka13

Jutro o 1.00 znów na Polsacie. ;-)

Obssesion

dziękuję bardzo za "cynk" !!! :))

Obssesion

teraz widzę.. szkoda, tylko że tak późno odczytałam hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones