Nobody's Fool

1 godz. 50 min.
7,2 2 809
ocen
7,2 10 2809
2 786
chce zobaczyć
{"rate":7.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":8001,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nobody%27s+Fool-1994-8001/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Naiwniak
 • maxima ocenił(a) ten film na: 9

  Niesamowity klimat prowncjonalnego amerykańskiego miasteczka świetnie oddany.Jak to miło gdy ekranizacja dobrej książki jest udana,no ale trudno by było tak wytrawnym aktorom zepsuć świetnie napisane role.Nawet Bruce Willis był dla mnie do zniesienia,a z reguły unikam filmów a tym aktorem bo go po prostu nie lubię.Polecam książkę Russo naprawdę warto

 • maxima co do książki to mam pytanie. "Naiwniak" i "Upadek Empire Falls" to ta sama książka pod różnymi tytułami czy dwie inne książki? chciałem przeczytać i nie wiem którą kupić :)

 • maxima ocenił(a) ten film na: 9

  zabok7 to sa rozne ksiazki tego samego autora Richarda Russo -goraco polecam

 • maxima Mi najbardziej z filmu podobała się relacja pomiędzy Paulem Newmanem a starszą panią u której wynajmował pokój. Relacja bardzo ciepła, życzliwa i wzruszająca :). Miło by było gdyby wszyscy ludzie darzyli się takim szacunkiem i wspomagali się nawzajem. Jego starania o względy i miłość wnuka też były bardzo wzruszające.

 • stranger82 ocenił(a) ten film na: 8

  maxima Dokładnie, klimat tego miasteczka, relacje między mieszkańcami - może mało realne ale chciałbym mieszkać w takim miejscu. Film super, dobra gra Paula Newmana. Nie ma tam jakiś nagłych zwrotów akcji, po prostu spokojnie wszystko biegnie swoim torem. Dla niektórych film może wydać się nudnawy, ale wciąga - zwykłe życie, zaśnieżone miasteczko jakich wiele, no i te relacje - otwarte, mimo sprzecznych interesów wszyscy spotykają się wieczorem przy pokerze, tak jak niosą trumnę na pogrzebie. Nie wiem, może w amerykańskich prowincjonalnych miasteczkach tak jest. U nas tylko zawiść, zazdrość, plotki - żyć się odechciewa.

 • majecha ocenił(a) ten film na: 8

  maxima Zaskakująco dobry film. Spodziewałem się nudy, którą wyłączę po 30 min ale nie miałem co robić więc zacząłem ogladać .. iii... coś niesamowitego. Wciąga jak diabli.

 • michostr86 ocenił(a) ten film na: 10

  maxima świetny film i do tego kupa znanych aktorów.. naprawde warto...

 • fauzi ocenił(a) ten film na: 9

  maxima Wczoraj obejrzałem ten film po raz pierwszy troche z obawą że będzie to taka ckliwa opowieść.Ale prawdę mówiąc ciężko mi było się od niego oderwać.Podpisuje sie pod słowami Majecha,film niesamowicie wciąga;]] Polecam gorąco kto jeszcze nie widział.

 • anulka88 ocenił(a) ten film na: 3

  maxima Niestety dla mnie klapa... Ksiazka byla nijaka, za dluga, film jest co prawda wierna ekranizacja, ale tez nuzacy...

 • marekskiba ocenił(a) ten film na: 9

  anulka88 Haha, dobre.

 • maxima Dobry film, uczuciowy