Najlepsi z najlepszych

Michel Vaillant

2003 1 godz. 43 min.
6,4 2 001
ocen
6,4 10 1 2001
657
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Najlepsi z najlepszych
  • UWAGA SPOILER!
    Nie wiem czy zauważyliście ale w końcówce filmu, podczas gdy kierowca zespołu Leader pchał swój bolid do mety wywieszone były żółte flagi,a samochód Vailante wyprzedził go, wygrywając tym samym wyścig. Do znawców regulaminów: kto w tej sytuacji powinien wygrać i czy dopuszczone jest przepychanie bolidu przez metę, wydaje mi się że w wyścigach motocyklowych można tak skończyć wyścig, nie wiem jak w samochodowych.

  • swieras ocenił(a) ten film na: 10

    Pyrogenus W przypadku awarii bolidu możliwe jest wyprzedzenie, wyobrażasz sobie że wszyscy jadą za bolidem który ktoś pcha? Zresztą zawsze na ostatnim okrążeniu Le Mans stewardzi wychodzą na tor i machają wszystkimi flagami, jako podziękowanie dla zawodników. Także można to interpretować raz, że to wymachiwanie flagą jako tradycja na ostatnim okrążeniu, a dwa to że nie łamie się regulaminu gdyż auto jest zepsute i nie porusza się o własnych siłach, więc można je wyprzedzić.

  • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

    swieras Mała korekta - w 24h Le Mans machają flagami, ale PO wyścigu, nie na ostatnim kółku. Wyścig trwa 24 godziny i do końca okrążenia. Dopiero potem jest okrążenie zjazdowe.