Najlepsi z najlepszych

Michel Vaillant

2003 1 godz. 43 min.
6,4 2 001
ocen
6,4 10 1 2001
657
chce zobaczyć

Któż z nas nie chciałby być Michelem Vaillant, kierowcą, któremu zawsze udaje się pokonać rywali? Film opowiada o najbardziej pasjonujących momentach z życia kierowcy rajdowego, jego niepokojach i tryumfach. "Michel Vaillant" to udane przeniesienie na ekran popularnego komiksu o tym samym tytule.

opis dystrybutora kino

Michel Vaillant, kierowca wirtuoz, mistrz światowych wyścigów samochodowych, wzbudza zazdrość współzawodników. Ruth Wong, jego przeciwniczka, posiada moc rzucania uroku zniewolenia. Musi pomścić śmierć swojego ojca, legendarnego Leadera. Michel przygotowuje się do startu w kolejnym rajdzie. Nie wie,że musi stoczyć walkę nie o miejsce na podium, lecz o życie własne i całej swojej ekipy. Film to ekranizacja słynnego francuskiego komiksu z 1957 roku.

xomitsux
opis użytkownika

Przy prędkości 330 km/godz. kończą się żarty. Szczególnie, gdy do rywalizacji staje niebezpieczna, piękna kobieta, która nie uznaje żadnych zasad. W tej sytuacji trzeba zachować zimną krew, aby z pułapki prędkości nie wpaść w pułapkę miłości. To wyzwanie dla faceta, który kocha adrenalinę. Michel Vaillant, kierowca wirtuoz, wkracza do akcji. Tylko najlepszy z najlepszych wygra 24-godzinny wyścig Formuły 1. Lecz tym razem stawką nie będzie najwyższy stopień na podium, ale... życie.

opis dystrybutora dvd