PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635464}

Najszybszy

Fastest
7,6 1 284
oceny
7,6 10 1 1284
Najszybszy
powrót do forum filmu Najszybszy

Dla kogos kto obejrzy go po raz pierwszy, bedzie genialny! Ale tj. juz trzeci film rez. M.Neal`a o serii wyscigow MotoGp, dodatkowo jest zrobiony wg tych samych schematow co czesci poprzednie. Dla mnie osobiscie, odsmazony kotlet! "Faster" i "Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid" byly smacznym kaskiem, ale nie potrafie juz przejsc bezkrytycznie k. tego samego filmu z podmienienionymi obrazkami z ostatnich sezonow.

ocenił(a) film na 10
KARAVAN

dla kogoś kto się nie interesuje motocyklami moze to odsmazony kotlet dla zapalencow kolejny smakowity kąsek:).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
beeeeer

Ja nie jestem maniakiem motocykli (choc orientuje sie kto jest kto w MotoGP), ale ten dokument naprawde mi sie podobal. Moze troche sie rozjezdzal w srodku, ale na koniec fajnie zostal spiety z poczatkiem sprytna klamra.

Liczy sie tylko to kto jest dzisiaj najszybszy :)

ocenił(a) film na 9
beeeeer

Zgadzam się w 100%! :) Mogę oglądać ten dokument bez końca i wciąż sprawia mi taką samą frajdę. :)

Na zawsze - VR46! <3 :)

ocenił(a) film na 9
beeeeer

Gwoli ścisłości - mój komentarz był oczywiście w odpowiedzi na Twój post. :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones