Rewelacyjny!

Świetny fabularyzowany dokument o świecie wyścigów MotoGP. Film idealnie oddaje klimat wyścigów motocyklowych. Autorzy filmu idealnie opowiedzieli o tym sporcie jak jest niebezpieczny i jakim poświęceniem muszą się wykazać zawodnicy. Najbardziej niesamowitymi momentami filmu są relacje z wyścigów oraz wywiady z Marco Simoncelli który opowiada o niebezpieczeństwie i co go może spotkać na torze, tak jakby przewidywał co go może wkrótce spotkać. Ogólnie bardzo dobry dokument o MotoGp pomimo że głównym bohaterem filmu jest Valentino Rossi którego (z całym szacunkiem) nie darzę sympatią.

  • polecam Ci "jazda na krawędzi" o ile nie oglądałeś, również dokument o wyścigach motocyklowych tylko że na wyspie Man.

  • Rzeczywiście wspaniały dokument. Zgodzę się z Tobą w dużym stopniu. Wspaniale jest mieć możliwość obejrzenia zawodów od kuchni, poznać nieco bliżej i od zupełnie innej strony zawodników. Ale - zupełnie bez jakiegokolwiek wyrzutu - jak można nie darzyć sympatią Valentino? Jest najbardziej charyzmatyczną postacią MotoGP. Nikt nie wnosi w ten sport tyle naturalności i wspaniałej atmosfery co Rossi. Jest nie tylko wielokrotnym mistrzem świata i wspaniałym kierowcą, ale ma przewspaniałą barwną osobowość, wkłada tyle serca w to, co robi. Zresztą wielu zawodników próbowało/próbuje choćby w niewielkim stopniu go naśladować, ale niestety - Vale jest jedyny w swoim rodzaju. Nigdy nie mam go dość. :) Pozdrawiam i chylę czoła, bo fanów tego sportu w Polsce jest wciąż tak mało...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: