PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387167}
7,1 832
oceny
7,1 10 1 832
Nana 2
powrót do forum filmu Nana 2

Obejrzane i cóż

ocenił(a) film na 8

Obejrzałam z napisami i co by tu powiedzieć.. Nibyw szystko ok, ale zakoniczenie mnie rozczarowało. Nowy Shin uroczy *no tak, skoro grał w TeniPuri to msuzę go lubićXD*. nowy Ren nie pasuje. Nowa Hachi wkurzająca. Ale ogólnie.. tylko końcówka beznadziejna ><

Drago_2

ale za to piekna piosenka sie pojawila

http://pl.youtube.com/watch?v=sMXI-BCXLbs

Reira ~Truth feat Yuna Ito (Nana 2)~

gregory666

Ktokolwiek wie, gdzie to ściągnąć? Bo to jest drugi sezon, tak?

Ulufful

A nie, przepraszam, druga pełnometrażówka...

ocenił(a) film na 10
Drago_2

Shin może uroczy, ale poprzedni mi się bardziej podobał. Z resztą się zgadzam: nowy Ren - beznadziejny, nowa Hachi - jeszcze gorsza, a zakończenie... Chociaż tutaj mam pewien dylemat: z jednej strony - nienawidzę happy endów. Jednak z drugiej... te zakończenie kompletnie mi się nie podobało... Wolałabym happy end z wielką pompą... Tylko pytanie, czy wtedy ten film nie straciłby dla mnie na wartości?

ocenił(a) film na 7
Sachiko

Ren beznadziejny, ale nowa Hachi mi się bardzo podobała. Natomiast Shin, no cóż, mam słabość do Ken'ichi'ego Matsuyama (cholera, nie wiem jak odmienić), więc wolałam go w pierwszej odsłonie... Zakończenie w porządku, takie jakie według mnie być powinno. W anime (w sezonie pierwszym i jak na razie jedynym) też nie było jakiegoś wielkiego happy endu, na samym końcu byli wszyscy prócz Nany i można się zastanawiać co się stało z Naną (umarła?)... Ogólnie bardziej podobała mi się część pierwsza, druga czasami mnie irytowała tymi rozterkami Hachi i jej wiecznym płaczem... Ale obie na plus dla fanki Nany, takiej jak ja :)

ocenił(a) film na 1
Sunna

Moim zdaniem prawie wszystko beznadziejne-w sensie gorsze od 1. Szkoda, że taki pesymistyczny...Już na wstępie wkurzyła mnie zmiana aktorów, trochę naciągane sceny, później naiwność i dobrowolne nieszczęście Nany(aż ma się chęci jej przemówić do rozumu) oraz zaskakująca postawa Takumi'ego. Nana w 1 była kawaii, a ta z leksza udawana i nierozgarnięta.
Zniszczyli cały optymizm, i nadzieje widzów-wrr:/..
Dobre strony to takie, że jeżeli ktoś chce się bardziej zdołować niż jest w tej chwili to bingo!
Hehe ,nawet fajna muzyka,widoki i jeśli nastawicie się negatywnie na ten film to może pozytywnie zaskoczy:) Pzdr dla fanów

Sunna

Poprzedni Ren faktycznie jakiś fajniejszy był:)ale ten też nie był moim zdaniem zły.Film świetny,tylko szkoda,że tak się skończył...ja po prostu ryczałam na nim,a na końcówce to już w ogóle załamka,bo to smutne było,że wszystko się tak im poukładało.W końcu z jednej strony wszystko się rozwaliło i zakończyło jakby.Naprawdę wzruszający film.Co do nowego Shina to był spoko i faktycznie uroczy;],zaś co do Hachiko to wolałam starą Hachi,ale nowa też nie była taka zła.Pozdrawiam

Drago_2

Też bym chciała obejrzeć 2 Nany ale nie moge nigdzie znaleźć... pomoże ktoś? gdzie mogę zassać to? Bo oglądanie przez YT mi nie pasuje...

ocenił(a) film na 10
Anne_007

Na choimkuj.pl

<za kroooooooooooootki>

ocenił(a) film na 6
Drago_2

zgadzam się co do większości posta:) mam podobne zdanie jeśli chodzi o zakończenie, nową Hachi (Aoi Miyazaki była o wiele autentyczniejsza w tej roli), nowy Ren w sumie jest mi obojętny...choć troszeczkę bardziej wolałam Matsude. Jedynie co do Shina nie mogę się zgodzić, może był uroczy ale Ken'ichi o wiele wiele bardziej mi się podobał, no ale od czasu Detroit Metal City mam do niego słabość:P

ocenił(a) film na 9
Drago_2

mnie tam nawet Ren nie interesował. tak asmao w madze jak i w filmie byłam skoncentrowana na Hachiko i Takumim. Takumi był po prostu fantastyczny ;DDDD

Hachiko wiadomo ale jak dla mnie poradziła sobie z rolą - super odzwiercedliła charakter postaci - upierdliwa jak szczeniak za co ją kocham ;p. eh.. Takumi to niezła świnia (może nie widac tak tego w filmie ale w madze przesadzał). Hachi sama w domu siedzi a ten nawet nie zadzwoni...... no ale pasują do siebie: on - zapracowany, nieczuły (chociaż namiętny ;p), ona - naiwna, wesoła, troszkę popłacze ale kiedy zobaczy Takumiego to od razu do niego biegnie i merda ogonkiem ;p

ocenił(a) film na 4
Irresi

Mnie tak jak Ciebie, Ren za bardzo nie interesował - nie zwracałam prawie na niego uwagi. Ale Takumiego NIENAWIDZĘ! Jak tylko okazało się, że Hachi jest w ciąży to chciałam żeby ojcem okazał się Nobu <3.
Team Hachi&Nobu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones