PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39562}

Narkotyk

La Horse
7,2 159
ocen
7,2 10 1 159
Narkotyk
powrót do forum filmu Narkotyk

Nie cierpię Gabine'a! Nie cierpię tej jego grubej, pogardliwej gęby (wyrazu twarzy). Facet gra jedną maską. Osoba, która ma wszystko gdzieś, która olewa innych i z której jest tak naprawdę wychodzi wielki gbur i cham.
I tu podobnie. Traktuje swoich najbliższych jak śmieci. W imię starych zatwardziałych ideałów. Wnuk narobił bałaganu, ale dziadek nie jest też bez winy. Zabija bez mrugnięcia okiem i wcale nie jest lepszy od tych przyjezdnych bandziorów. Wojskowy dryl i trzymanie za mordę, mnie osobiście negatywnie się kojarzy.
Fakt udało mu się obronić przed kłopotami. W ostatniej scenie widać, że nawet udało mu się zachować dominującą pozycję. Pytanie jednak za jaką cenę? I czy przypadkiem ten film nie jest gloryfikacją przemocy, którą tu szeroko się usprawiedliwia?
Jak dla mnie film bez większych wartości i bez większego sensu.

ocenił(a) film na 8
srick.pl

Aaa, teraz rozumiem. Bez odbioru.

srick.pl

Oglądaj dalej kino autorskie, to będziesz mieć bardziej zryty beret i też bez odbioru...:-)

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Mój BERET jest szyty na moją miarę. Dziękuję o troskę, ale wszystko z nim w porządku. Proszę się pomartwić bardziej o swój...

srick.pl

Moherowe berety w natarciu widzę...:-(

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

Akryl... Proszę Pana :P

srick.pl

Dobrze, że nie silikon...:O

srick.pl

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

srick.pl

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Jesteś nudny w tym swoim obrażaniu. Powtarzasz się. A i tak cały czas tylko popisujesz się własnym chamstwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones