PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106174}

Narzeczony z nieba

Danny Deckchair
6,2 1 118
ocen
6,2 10 1 1118
Narzeczony z nieba
powrót do forum filmu Narzeczony z nieba

tak w skrocie bym ten film scharakteryzowal, milo ze jeszcze takie ktos czasem robi...

użytkownik usunięty
Ghost_Dog_2

Tak, przyjemny filmik :)
------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ----

użytkownik usunięty
Ghost_Dog_2

Lekki, przyjemny i... mało szczególny. Zdecydowanie nie zapada w pamięć. Parę dni temu go oglądałam, a już dzisiaj nie potrafiłam skojarzyć tytułu z akcją.
Film ten nadaje się na leniwe popołudnie, w czasie którego nie ma się ochoty na głębsze analizowanie treści (bo zrozumienie tej produkcji tego nie wymaga).

użytkownik usunięty
Ghost_Dog_2

łatwe proste przyjemne w dodatku ma w sobie cos uroczego... i za ten pierwiasek czegos uroczego 7/10... nie usmiałem sie jak norka ale jednoczesnie wstałem z fotela nastawiony pozytywniej:)

ocenił(a) film na 6
Ghost_Dog_2

Taki ciepły przyjemny odprężający filmik! Może to nie jest jakieś mega ambitne kino ale spokojnie można go obejrzeć bez obawy ze w oczach pojawia się łzy zażenowania. Ogólnie rzecz biorąc polecam go wszystkim! Ode mnie dostał 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones