PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757117}

Następcy 2

Descendants 2
7,0 6 045
ocen
7,0 10 1 6045
Następcy 2
powrót do forum filmu Następcy 2

Bym chciała się zapytać kiedy będzie wystawiony film po tytułem " Descendents 2 ( Następcy 2) ,, którego roku, miesiąc i dzień.

psobolewska

Jak na razie nie podano dokładnej premiery filmu, wiadomo jednak, że zaplanowano ją na lato 2017.

ocenił(a) film na 3
psobolewska

21 lipca 2017 za granicą. Nie wiem czy w ten sam dzień będzie lecieć w Polsce czy trochę później.

Iza94

Na razie w ramówce nic nie ma... Na przyszły tydzień jest zapowiedziane, że będzie pierwsza część leciała. Z pierwszą częścią było tak, że premiera była w lipcu, a u nas leciało dopiero we wrześniu... Teraz chyba też gdzieś widziałam info, że będzie we wrześniu, ale nie jestem w 100% pewna. Może jednak nas zaskoczą i zrobią szybciej :)

salamandria11

chyba później bo zanim zakupią prawa do puszczenia, zbiorą aktorów z dubbingu I części, przetłumaczą teksty i w końcu nagrają to może trochę potrwać. Więc przewiduję wrzesień a może nawet październik

ocenił(a) film na 8
psobolewska

Jest już angielska wersja online a polska pewnie za jakiś 1/2 miesiące będzie

psobolewska

Podobno na jakimś kanale w tą sobotę o 18.30 będzie live z napisami PL. Jeżeli się mylę to przepraszam

ocenił(a) film na 10
psobolewska

8 września

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones