PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557773}

Nawet deszcz

También la lluvia
7,1 6 553
oceny
7,1 10 1 6553
Nawet deszcz
powrót do forum filmu Nawet deszcz

Piękny film, świetnie nakręcony, bardzo dobrzy aktorzy. Oczywiście można zarzucić, że trąca propagandą, może jest ciut za bardzo tendencyjny ale na pewno warto go obejrzeć. Poza tym jest tak wielowymiarowy, że poza politycznym wątkiem, wokół którego osnuta jest całą fabuła, można śledzić losy przemian głównych bohaterów a przede wszystkim Costy i Daniela. Pokazana jest postawa wszystkich aktorów wobec wydarzeń w Boliwii.Film bardzo ciekawy i wciągający plus oczywiście piękne zdjęcia i Boliwia.

ocenił(a) film na 9
waragpi_groagpi

Poszperałam trochę w internecie i prywatyzacja wody w Boliwii (i nie tylko) miała miejsce, dodatkowo w 2000 i 2005 roku z tego powodu wybuchły tam "powstania". Więc jak dla mnie film nie trąca propagandą.

ocenił(a) film na 8
merryananas

a jaki to ma związek z tym co napisałam? Nie twierdzę że rewolucji nie było. Chodziło mi o podejście reżyserki do problemu i sposób w jaki ujęła ten temat.

ocenił(a) film na 7
waragpi_groagpi

Zgadzam się w 100%!

waragpi_groagpi

a gzie to mona obeżreć - ?????? te smenty i wywody nic nie daja jeśli film nie jest dostępny - czyli gówno warte wypowiedzi i recenzje na tle dobro blokowanego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones