PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95272}

Nawiedzony dwór

The Haunted Mansion
5,8 29 628
ocen
5,8 10 1 29628
5,7 3
oceny krytyków
Nawiedzony dwór
powrót do forum filmu Nawiedzony dwór

Lubie takie filmy.Jest w nim wszystkiego po trochu.Troche humoru,troche strachu (na lachy:) no i oczywiście końcówka z jakimś tam przesłaniem.
Zachwycił mnie szczególnie aktor grający Ramsleya.Jego gra była bardzo przekonywująca.Eddie też zagrał dobrze,choć stać go na więcej.
Co do efektów to były naprawde dobre.Świetne duchy,świetne kościotrupy no i oczywiście śpiewające łby,czyli moja ulubiona scena :)
Końcówka troche mnie zawiodła,liczyłem raczej na to,że Sara zostanie z Gracym a zostawi swojego męża i dzieci(no ale w sumie to film dla dzieci),troche niezrozumialem dlaczego nagle okazało sie,że nie jest wybranką Gracego,przecież wcześniej powiedziala,że przypomniala sobie kim tak naprawde jest.
No,ale mimo tej końcówki film i tak jest dobry,szczególnie dla tych którzy lubią tego typu filmy,no i przede wszystkim dla młodszych ;)
POLECAM!
7/10

użytkownik usunięty
_wojti_

Film typowo familijny, więc dla całej rodziny. Mi się podobał, ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. No i oczywiście śpiewające głowy to moja ulubiona scena :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones