PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217286}
5,9 38
ocen
5,9 10 1 38
Necromaniac: Schizophreniac 2
powrót do forum filmu Necromaniac: Schizophreniac 2

Nakręcony sześć lat po kultowym w pewnych kręgach (wąskich) "Schizophreniacu" równie pokręcony jak on sequel. Budżet wciąż podobnie niski, ale widać że ekipa realizatorska jest tym razem nieco bardziej doświadczona. Efekty wykonane zostały już znacznie lepiej (choć miejscami nadal tandeta i tektura), tylko John Giancaspro wciąż taki sam. Wulkan energii, ekshibicjonistyczny furiat, który wygraża wszystkim razem i każdemu z osobna. Fabularnie jest tu więcej ciekawych pomysłów, nadal bywa miejscami zabawnie. Pod koniec byłem już jednak mocno znużony tą szaloną eskapadą. Film powinien być krótszy, tym bardziej że w zasadzie powiela ten sam schemat co w części pierwszej. Najfajniejsze chyba w tym wszystkim są sekwencje ukazujące narkotykowe odjazdy głównego bohatera. Jeśli polubiłeś poprzedni film, to "Necromaniac" też dostarczy ci przyjemności. Ja jednak już jestem syty i na ewentualną część trzecią raczej się nie piszę.

ocenił(a) film na 4
Caligula

Przede wszystkim uważam, że ta część jest znacznie lepsza od jedynki. Znacznie lepsza od filmu, który oceniłem na 1 /10. Także nie twierdzę, że ten film jest dobry. Mamy tu dalej do czynienia z tandetą wykonania, jednak tandeta ta nieco mniej razi.

Główny bohater w części tej znacznie częściej biega z fajfusem na wierzchu. To po pierwsze. Sceny gore są już nieco dopracowane, niestety wciąż steropian.... Gra aktorska głównego bohatera - zdecydowanie lepiej. No i piękny biust aktoreczki z początku filmu.
Sceny gwałtów w dalszym ciągu wołają o pomstę do nieba - do zbliżeń wciąż dochodzi bez zdejmowania spodni a "penetracja" występuje ok. 20 cm nad pempkiem...
Film ten od biedy moge polecić, po debilnej jedynce, dwójkę można przełknąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones