PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}

Next

6,9 186 618
ocen
6,9 10 1 186618
4,5 14
ocen krytyków
Next
powrót do forum filmu Next

A ja jestem za...

ocenił(a) film na 8

Może z powodu mojej miłości do Cage`a który dla mnie jest świetnym aktorem z czym powinien się zgodzić każdy kto widział np. " Zostawić Las Vegas" czy "Dzikość serca " lub choćby nawet "Twierdzę "gdzie jako Stanley Gooodspeed ujął mnie strasznie za serce ;)... Nie jest to może film tej klasy co ostatnio przeze mnie wspomniane, ale broni się ciekawymi rolami Nickiego i Julian Moore, zjawiskową urodą Biel, której każde pojawienie się na ekranie przywodzi na myśl obrazy kobiet Renesansu a przynajmniej ja mam takie skojarzenia szczególnie w pewnej scenie w motelu ;) Po za tym sam pomysł filmu był ciekawy , zaskakujące zakończenie i całkiem fajne efekty specjalne :) Fajny relaksujący film na niedzielny wieczór :) Można się ze mną nie zgadzać jednak z reguły jest tyle opinii ile oglądających a moja jest właśnie taka :)

ocenił(a) film na 7
kasiek74

Witaj , ja też uwielbiam Nicka jako aktora i zarazem faceta, ale musisz przyznać że film nie zasługuje na ogromną ilość fajerwerków :( Cage jest dobrym , wręcz świetnym aktorem i pomysł scenariusza był bardzo ciekawy ale niestety Nick nie wykorzystał swojego bakcykla i nie rozbudował roli, niestety....

ocenił(a) film na 8
kkrajewska2

Witam :) Na początku chciałam serdecznie podziękować za zainteresowanie moim postem i odpowiedź :)
A co do Nicka to w Next z tym było różnie...;) podobał mi się jak kluczył po kasynie w tedy był taki na luzie :) a potem ...masz trochę racji jakby był za bardzo "serio" i może przez to wypadł troszkę gorzej no i brakowało mi jego wspaniałego "wnerwu " to niezręczne słowotwórstwo ale inaczej nie potrafię określić ...on jest taki cudowny jak się wkurza ;) wypada wtedy bardziej komicznie a przez to wszechstronnie ;)...Jednak inne atuty które wymieniłam plus Nicki spowodowały że miło spędziłam niedzielny wieczór :) Pozdrawiam serdecznie :)

użytkownik usunięty
kasiek74

jeśli lubisz jak Nick sie wkurza koniecznie obejrzyj Deadfall aka Śmiertelna Pułapka (1993).

http://www.filmweb.pl/film/Śmiertelna+pułapka-1993-4933

pozdro

ocenił(a) film na 8

Dziękuję za sugestie :) Zakonotowałam i na pewno obejrzę :) pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones