PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221722}
plakat filmu Next

Next

6,9 186 070
ocen
6,9 10 1 186070
25 598
chce zobaczyć
4,1 11
ocen krytyków
Next

Pokazowy magik z Las Vegas - Chris Johnson - ma sekret, który go dręczy: widzi kilka minut przyszłości. Mając dość badań, które przeszedł jako dziecko i zainteresowania rządu jego zdolnościami ukrywa sie w Vegas pod przybranym nazwiskiem wykonując tanie sztuczki. Kiedy grupa terrorystyczna grozi detonacją bomby nuklearnej w Los Angeles agentka Callie Ferris musi użyć swoich wszystkich swoich podstepów by złapać Chrisa i nakłonić go do pomocy w powstrzymaniu kataklizmu.

Slotwin
opis użytkownika

Człowiek z umiejętnością widzenia przyszłości oraz możliwością zmiany wydarzeń staje przed trudnym wyborem: czy ocalić siebie, czy świat? Cris Johnson (Nicolas Cage) jest magikiem w Las Vegas. Posiada unikalną umiejętność widzenia zdarzeń krótko przed tym zanim się wydarzą. Z tego też powodu, jako dziecko był narażony na wiele okrutnych eksperymentów przeprowadzanych przez rządowych naukowców i lekarzy. Zmiana nazwiska oraz nowa tożsamość pozwalają mu rozpocząć nowe życie z dala od jego dawnych prześladowców. Wszystko się zmienia, kiedy Los Angeles staje w obliczu zagłady nuklearnej. FBI wysyła swoją agentkę Callie Ferris (Julianne Moore), by ta wytropiła Crisa i namówiła go do współpracy. Cris po raz pierwszy w życiu staje przed prawdziwym wyzwaniem. Oto zdaje sobie sprawę, że w jego rękach spoczywa klucz do uratowania milionów ludzkich istnień. Ale czy zdecyduje się na to, by znów stać się "królikiem doświadczalnym" rządu?

gabarytm
opis użytkownika

Chris Johnson (Nicolas Cage) urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Szybko okazało się jednak, że ten "dar" będzie dla niego przekleństwem... Zamknięty w sobie i zastraszony badaniami, które przeszedł w dzieciństwie z powodu swych zdolności, żyje pod zmienionym nazwiskiem w Las Vegas obstawiając drobne zakłady hazardowe. Kiedy grupa terrorystów grozi zdetonowaniem nuklearnego ładunku w Los Angeles, rząd przypomina sobie o istnieniu Johnsona i wysyła agentkę FBI (Julianne Moore) by jeszcze raz nakłoniła go do współpracy. Czy jego dar wystarczy, by uratować miliony ludzi i czy cena, którą sam będzie musiał za to zapłacić nie będzie zbyt wysoka? Czas, który pozostał na decyzję, odmierza nieubłaganie zegar uzbrojonej bomby atomowej...

opis dystrybutora kina

Cris Johnson (Nicolas Cage) potrafi przewidzieć przyszłość i ją zmieniać. Od lat ukrywa się przed władzami, zaszczuty eksperymentami, którym został poddany. Kiedy terroryści grożą detonacją bomby nuklearnej Cris staje się dla rządu jedynym ratunkiem. Do współpracy usiłuje nakłonić agentkę FBI (Julianne Moore). Dręczony wizjami Cris musi wybierać między ocaleniem milionów istnień a swoim życiem. Decyzja staje się jeszcze trudniejsza. gdy dociera do niego, że na szali będzie musiał położyć jeszcze jedno życie - kobiety, którą kocha (Jessica Biel).

floo123
opis użytkownika

Bohaterem filmu jest Cris Johnson (Nicolas Cage). Mężczyzna urodził się z niespotykaną umiejętnością widzenia przyszłości. W dzieciństwie był często poddawany badaniom, dlatego teraz szczerze nienawidzi swego daru i ukrywa się pod zmienionym nazwiskiem w Las Vegas. Jednak kiedy pewnego dnia terroryści grożą zdetonowaniem bomby atomowej, FBI postanawia poprosić Johnsona o pomoc. Wszyscy są przekonani, że jest w stanie zapobiec tragedii.

ArteXus
opis użytkownika

Historia rozpoczyna się w Las Vegas gdzie niezbyt popularny magik (Cage) dzięki swojej niezwykłej umiejętności przewidywania przyszłości popada w tarapaty. Jednocześnie zostaje zauważony przez agentkę FBI (Moore), która bardzo chciałaby skorzystać z jego daru w celu zlikwidowania ogromnego zagrożenia jakie grozi Los Angeles. Najpierw jednak musi go złapać....

bust3r
opis użytkownika