PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565952}

Nic do oclenia

Rien à Déclarer
6,9 20 522
oceny
6,9 10 1 20522
6,4 5
ocen krytyków
Nic do oclenia
powrót do forum filmu Nic do oclenia

Rewelacja

ocenił(a) film na 8

Jak w tytule, Jeśli ktoś ma dość amerykańskich pseudo-komedyjek, musi to obejrzeć. Bez emanowania klozetowym humorem, na poziomie.

ocenił(a) film na 7
driver_5

Zgadzam się rewelacja :) i polecam bo warto

ocenił(a) film na 8
driver_5

Również polecam. Dobra zabawa.

ocenił(a) film na 8
crashoverride007

Popieram zdanie,bardzo dobra komedia.Świetnie zagrana rola w którą wcielił się Benoît Poelvoorde.

ocenił(a) film na 9
driver_5

Opinię popieram, a ocenę daję nawet wyższą. Dawno się tak szczerze nie uśmiałem, kapitalnie poprowadzony i zagrany film.

ocenił(a) film na 8
driver_5

komedia z prawdziwego zdarzenia,jak najbardziej godna polecenia :)

ocenił(a) film na 6
driver_5

Zgadza się,po "Jeszcze dalej niż północ" Dany Boon zrobił kolejny fantastyczny film wyśmiewający nietolerancją rasową!!!!

ocenił(a) film na 8
dzonydep

Bardzo lubię "Jeszcze dalej niż północ":) "Nic do oclenia" jest świetną komedią a jednocześnie bardzo pouczającym filmem:) I jakże innym od amerykańskich produkcji:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Świetna komedia, wczoraj oglądałem w TV, wydawała mi się zabawniejsza niż za pierwszy razem, śmiechu co nie miara ;)

ocenił(a) film na 8
matisiwy

Też wczoraj oglądałam:) To przestawianie słupa zajefajne i synek przekrzywiający go, żeby zrobić miejsce dla księżyca po belgijskiej stronie:) Myślę, że tego filmu nie da się nie lubić, choć różne są gusta:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Gusta są różne, ale widzę, że my mamy identyczne ..przynajmniej odnośnie tej komedii :) w weekend chce obejrzeć " Jeszcze dalej niż północ" ciekawe czy też mi się spodoba.

ocenił(a) film na 8
matisiwy

Z francuskich komedii polecam jeszcze : "Faceci od kuchni" :)

ocenił(a) film na 8
matisiwy

Powinien Ci się spodobać:) Mi polecił go mój znajomy i nie żałuję:) Zresztą, wszystkie filmy, które mi poleca są warte obejrzenia:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Choć oceną często się różnimy:):p

ocenił(a) film na 8
driver_5

Dokładnie, nie rozumiem jakim cudem ma taką niską ocenę.

ocenił(a) film na 8
driver_5

nic dodac, nic ujac

ocenił(a) film na 9
driver_5

tez sie podpisuje

ocenił(a) film na 9
driver_5

Francuskie filmy zdecydowanie są odskocznią od amerykańskiej głupoty (ich komedie są tragiczne....) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones