PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048867}
4,8 6 986
ocen
4,8 10 1 6986
3,7 6
ocen krytyków
Nic na siłę
powrót do forum filmu Nic na siłę

Tym razem obejrzałem aż 14 minut, bo byłem zajęty prasowaniem koszuli do roboty, ale bardzo tego żałuję. Trzeba było iść w pogniecionej

ocenił(a) film na 1
Heddon

Racja, nie da się tego oglądać. Żenująca główna bohaterka nie pozwala :)

malin_00

Kiepska aktorka, atletyczna budowa i jeszcze jej męski głos...nie...

ocenił(a) film na 6
Heddon

Ja jakoś nie wyłączyłam po 2 minutach, tylko z przyjemnością obejrzałam film do końca. Zalecam trochę więcej dystansu. To ma być lekkie, niedzielne kino, a nie nie wiadomo jak ambitna produkcja bardzo wysokich lotów. Uważam, że film jest zabawny i przyjemny. Duży plus za piękne krajobrazy i zdjęcia. Mi się podobało:)

ocenił(a) film na 7
patka181818

W pełno

ocenił(a) film na 7
patka181818

W pełno

patka181818

Ja mam dystans ,ale na tym filmie nie da się zrelaksować. Wszystko jest sztuczne: dialogi, gra aktorska, nawet wieś (chociaż piękna) jak ze skansenu. Wszystko obliczone pod gagi. Czułam się jakbym oglądała kabaret albo zbiór różnych skeczy gdzie każdy czeka na „śmiech z puszki” po ich zarąbistych występie. Relacja głównej pary - masakra ,powstała nie wiadomo kiedy i nie wiadomo dlaczego rozwijała sie w ten ,a nie inny sposób. Nawet narracja głównej bohaterki jest sztuczna i beznadziejna (warto sobie posłuchać). Nie zawsze wymagam logiki i czasami lubię jak film jest głupiutki i lekki ,ale musi mieć jakiś urok. Tu tego uroku nie ma. Mieszkałam w mieście ,mieszkałam na wsi i jako osoba ,która jest to w stanie ocenić - ktoś kto robił ten film to wieś widział tylko na zagranicznych filmach i próbował przełożyć to na polskie realia.

ocenił(a) film na 10
Heddon

Super film. Z żoną oglądaliśmy jednym tchem. Piękne krajobrazy Ech.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones