PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848249}
3,1 3 561
ocen
3,1 10 1 3561
1,0 4
oceny krytyków
Nic się nie stało
powrót do forum filmu Nic się nie stało

niestety cieniutko

ocenił(a) film na 2

Temat trudny, ciekawy, ale realizacja to jakaś porażka. Chwilami miałam wrażenie, że oglądam paradokument. Odnoszę się do realizacji - chaos, deklamowanie zeznań świadków, prymitywny i powierzchowny sposób zbierania dowodów. Szkoda że tak trudny temat został tak przedstawiony, jakby na siłę.

ocenił(a) film na 5
malgpop

Niestety, też się zawiodłem. Bo temat bardzo ważny i mam nadzieję, że się ruszy coś w tej sprawie.

ocenił(a) film na 2
malgpop

Oceniajac Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 na 7 daruj sobie jakiekolwiek oceny czegokolwiek

ocenił(a) film na 2
mario977

No tu mnie masz! Żałosny komentarz. Powiedz w którym miejscu się ze mną nie zgadzasz, wskaż na geniusz krytykowanego przeze mnie filmu a nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora. Prymitywne. Kto nie jest z nami jest przeciwko nam? Tak?

ocenił(a) film na 2
malgpop

szkoda mi slow na ciebie, nic nie zrozumiesz

ocenił(a) film na 2
mario977

Z Twoich ust brzmi jak komplemnent

ocenił(a) film na 2
malgpop

to sie ciesz przyglupie

ocenił(a) film na 2
mario977

Dziękuję!

ocenił(a) film na 2
mario977

Zauważ, że inaczej się ocenia kino rozrywkowe, akcyjniaki z Norrisem, kino młodzieżowe, psychologiczne thrillery i dokumenty. Ja lubię debilne komedie, którym mogę wystawić ocenę podobną do klasyków spod ręki Coppoli czy Scorsese. Ale to zupełnie inne światy kinematografii. Takiego "Scarface" po blancie nie obejrzę, ale już "Donnie Darmo" loft.

ocenił(a) film na 2
grimfather

loff *

ocenił(a) film na 2
grimfather

Ale mario977 tego nie ogarnia. Jemu się nie podoba to wszyscy przeciwnego zdania to debile. W dyskusje na temat specyfiki gatunku nawet nie próbowałam wchodzić.

ocenił(a) film na 2
malgpop

Został przedstawiony na siłę, bo był prawdopodobnie zrobiony na zamówienie i miał uderzyć nie tyle w szajkę pedofilską, co w świat celebrytów, zazwyczaj niewygodnych i przeciwnych mediom rządowym. Sekielski pokazuje ofiary, pokazuje winowajców, okazuje papiery. Latkowski pokazuje znane ryje z kartkami i sugeruje, że wiedziały o ruchaniu dzieci.

malgpop

Pełna zgoda. Źle dobrana muzyka. Latkowski jako lektor fatalny. Okropna dykcja. Zeznania ofiar czytane w sposób jakiś taki sztuczny. Ujęcia i nagrania z retrospekcji - na minus. Czyli jak się nie powinno kręcić dokumentu.

ocenił(a) film na 2
forek23

Dokładnie. Będzie z tego doskonały materiał szkoleniowy dla studentów. Szkoda tylko, że kosztem takiego tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones