film

Nic się nie stało

2020
1h 6m
3,1 3 558
ocen
3,1 10 1 3558
1,0 4
oceny krytyków
Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia miała mieć miejsce w lokalu - wizytówce Sopotu, który odwiedzali celebryci. Zobacz pełny opis
Nic się nie stało zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Przez lata celebryci i biznesmeni bawili się w popularnej sopockiej "Zatoce Sztuki". Sylwester Latkowski ujawnia mroczne kulisy funkcjonowania lokalu, w którym miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mętna, chaotyczna narracja i ten irytujący głos z offu. Research na poziomie brukowca. Do tego irytujące zachowanie samego reżysera.

Przede wszystkim chcę zaznaczyć dwie rzeczy. Po pierwsze, sprawa tragicznej śmierci tej 14-latki jest powszechnie znana, 3-4 lata temu wszystkie media o tym huczały. Po drugie, mam jak najgorsze zdanie o tzw. celebrytach, nie tylko polskich. Niemniej film wbrew zapowiedziom wcale nie jest o nich. Mamy tu pokazaną...

niestety cieniutko

ocenił(a) film na 2

Temat trudny, ciekawy, ale realizacja to jakaś porażka. Chwilami miałam wrażenie, że oglądam paradokument. Odnoszę się do realizacji - chaos, deklamowanie zeznań świadków, prymitywny i powierzchowny sposób zbierania dowodów. Szkoda że tak trudny temat został tak przedstawiony, jakby na siłę.

Trudne sprawy stoją na wyższym poziomie.

Debata po filmie

ocenił(a) film na 3

Dyskusja z Sylwestrem Latkowskim po dokumencie okazała się znacznie ciekawsza i konkretna od samego filmu. Ciekaw jestem, czy znaleźliście gdzieś w sieci jakieś obszerniejsze szczegóły dwóch poruszonych w rozmowie wątków:
- Krzysztofa Zanussiego, który miał na dworcu wybierać sobie chłopców do stosunków seksualnych
-...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones