Film

2020 1 godz. 6 min.
3,2 2 976
ocen
3,2 10 1 2976
431
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":2}
{"id":"848249","linkUrl":"/film/Nic+si%C4%99+nie+sta%C5%82o-2020-848249","alt":"Nic się nie stało"}
Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia miała mieć miejsce w lokalu - wizytówce Sopotu, który odwiedzali celebryci.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Przez lata celebryci i biznesmeni bawili się w popularnej sopockiej "Zatoce Sztuki". Sylwester Latkowski ujawnia mroczne kulisy funkcjonowania lokalu, w którym miało dochodzić do wykorzystywania seksualnego nieletnich.

inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fatalnie zrealizowany

  JohnTheBrave

  Mętna, chaotyczna narracja i ten irytujący głos z offu. Research na poziomie brukowca. Do tego irytujące zachowanie samego reżysera.

 • niestety cieniutko

  malgpop ocenił(a) film na 2

  Temat trudny, ciekawy, ale realizacja to jakaś porażka. Chwilami miałam wrażenie, że oglądam paradokument. Odnoszę się do realizacji - chaos, deklamowanie zeznań świadków, prymitywny i powierzchowny sposób zbierania dowodów. Szkoda że tak trudny temat został tak przedstawiony, jakby na siłę.

 • Miało być o celebrytach...

  raffaello_od_ferrero ocenił(a) film na 3

  Przede wszystkim chcę zaznaczyć dwie rzeczy. Po pierwsze, sprawa tragicznej śmierci tej 14-latki jest powszechnie znana, 3-4 lata temu wszystkie media o tym huczały. Po drugie, mam jak najgorsze zdanie o tzw. celebrytach, nie tylko polskich. Niemniej film wbrew zapowiedziom wcale nie jest o ... więcej

 • Miała być bomba, trzęsienie ziemi.. Bicz plis

  panekx ocenił(a) film na 1

  Trudne sprawy stoją na wyższym poziomie.

 • Debata po filmie

  lew890 ocenił(a) film na 3

  Dyskusja z Sylwestrem Latkowskim po dokumencie okazała się znacznie ciekawsza i konkretna od samego filmu. Ciekaw jestem, czy znaleźliście gdzieś w sieci jakieś obszerniejsze szczegóły dwóch poruszonych w rozmowie wątków: - Krzysztofa Zanussiego, który miał na dworcu wybierać sobie chłopców do ... więcej