PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35737}

Nick Fury

Nick Fury: Agent of Shield
3,7 1 651
ocen
3,7 10 1 1651
Nick Fury
powrót do forum filmu Nick Fury

ta ocena jest stanowczo za niska. Nie wiem czemu. Czy niektórzy nie lubią Hasselhoffa i dlatego tak oceniają? Wiele filmów jest słabszych a ma wysokie noty bo gra tam pitt czy crouse.

ocenił(a) film na 5
dudek1520

też oglądałem no i w sumie fakt.. 3.3 to trochę za niska ocena.. ode mnie 5 za całokształt.

dudek1520

JA nie, a chciałabym, znacie jakieś linki czy coś? Bo ja nie moge znaleźć. :(

ocenił(a) film na 4
dudek1520

Tak właściwie to dla mnie Hasselhoff był jedyną zaletą tego filmu (no i może ta brunetka "Val"). Reszta jest mocno przeciętna, niestety.

ocenił(a) film na 2
Khaosth

Przecietna?! dalem 2+ dlatego ze Hasselhoff mnie tam rozsmieszal. Powaznie to jest straszny gniot, nawet jak na kino klasy b.

ocenił(a) film na 4
Milten68

nom przeciętna... mówiąc eufemistycznie :)

Mały plus za to, że był wykonany cut lepiej niż filmy Asylum czy SyFy channell.

dudek1520

Uważam, że film jako adaptacja komiksu czy też sama interpretacja komiksowej postaci broni się na tle innych, podobnych produkcji lat 90. (tj. "Kapitan Ameryka" z 1990, "Spawn"). Owszem, całość ocieka schematycznym kiczem tamtej epoki - nie sili się jednak na kino górnych lotów, a sam fakt, iż pierwotnie miał być to pilot serialu dodatkowo broni powyższą produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones