PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1305}

Nieśmiertelny

Highlander
7,3 61 664
oceny
7,3 10 1 61664
7,0 9
ocen krytyków
Nieśmiertelny
powrót do forum filmu Nieśmiertelny
ocenił(a) film na 3
Bill_Sherman

Wczoraj oglądałem ten film i niestety baaardzo się zestarzał...

ocenił(a) film na 10
suchy72

Oj, nie aż tak! Dobrze się ogląda

ocenił(a) film na 9
Fighting_girl

Też tak sądzę. Od tej pory za 4 czy 5 razy oglądałem i jest moc!

ocenił(a) film na 9
suchy72

Jedynka? Oj, nie jest tak źle, Kurgan wciąż genialny

ocenił(a) film na 8
suchy72

Zestarzał ? W jakimś sensie ? Remake to dopiero będą popłuczyny w sam raz dla ciebie i nie będą miały rocznika 1986.
Ja oglądam regularnie filmy z lat 1930-2000 i nie mam problemu, a ludzie filmy na dobrym poziomie technicznym 1986
nazywają przestarzałymi :) Widocznie oczy masz już zalepione sztucznym CGI obecnych czasów - to dopiero przestarzałe efekty bardziewne już w dniu premiery.

ocenił(a) film na 3
returner

bla bla bla...

użytkownik usunięty
suchy72

Kuźwa jaki błyskotliwy argument, gratuluję elokwencji. Cep.

ocenił(a) film na 10
suchy72

Ten film nic a nic się nie zestarzał.

ocenił(a) film na 8
suchy72

suchy gowniarzu

ocenił(a) film na 10
Bill_Sherman

Niestety, niepotrzebnie je robili

Bill_Sherman

Popieram!

ocenił(a) film na 9
muody_mars

Dzięki!

Bill_Sherman

wcale sie nie zestarzal, kolejne czesci po doskonalej pierwszej zawsze beda w cieniu, bo coz bylo wymyslec, jesli to caly film.

ocenił(a) film na 9
El_Draque

Ale te kolejne po prostu były już trochę naciągane, moim zdaniem poszli na sukcesie pierwszego filmu, bo ja jednak traktuję je oddzielnie. Pierwszego Nieśmiertelnego po prostu uwielbiam, niektóre teksty i sceny są dla mnie kultowe

ocenił(a) film na 10
Bill_Sherman

Myślę dokładnie tak samo. Pierwszą część mogę oglądać zylion razy natomiast kolejne niekoniecznie.Druga część chyba najsłabsza. Zresztą podobna historia przytrafiła się serii "Armia Boga" pierwsza cudowna, a kolejne coraz mniej

ocenił(a) film na 9
iw_jarema

Pełna racja!

ocenił(a) film na 9
Bill_Sherman

Wszystkie następne sa do dupy. Tanie g o w n o.

ocenił(a) film na 9
sebo8110

Niestety... taki potencjał zmarnowlai...

ocenił(a) film na 8
Bill_Sherman

Po jakim sukcesie? Ten film się nawet nie zwrócił w kinach, nie mówiąc już o tym, że został rozjechany przez krytykę, zasłużenie zresztą. Sytuację uratowały wypożyczalnie stąd sequel.

ocenił(a) film na 9
edoOo

Nie zwrócił się? Nie chce mi się wierzyć. A tak szczerze to co to jest ta krytyka? Dlaczego zdanie jakichś umoczonych w układy z producentami kolesi ma być tym właściwym? Mnie się podobał, moim znajomym też i szczerze mówiąc głęboko w d... mam wszelkie krytyki

ocenił(a) film na 8
Bill_Sherman

Jak dyskutować z ignorantem? Człowieku, film to form sztuki i tak jak każda inna forma sztuki podlega profesjonalnej krytyce, ogarniasz? Możesz mieć w dupie profesjonalną krytykę, ale robisz w ten sposób z siebie debila i kompletnego ignoranta. Jeśli tak Twój wybór to nie ma z tym żadnego problemu. Twoja sprawa. To po pierwsze. Po drugie, mnie też ten film się podobał, uważam, że to naprawdę mała perełka jeśli chodzi o fantasy co nie zmienia faktu, że to po prostu słaby od strony technicznej film.

Ps. Uwierz, w box office ten obraz to była klęska.przy budżecie w granicach 16mln baksów, całkowite wpływy w USA wyniosły niecałe 6mln.

edoOo

kto tutaj jest ignorantem... o naiwnosci!
naprawde sadzisz ze boxoffice to co innego niz rezultat prania brudnych pieniedzy? sadzisz ze w czasach, kiedy nie bylo zalewu tandety w tv i nie kazdy mial magnetowid czy dvd to ludzie mniej chodzili do kina czy jak?
dociera do ciebie ze wydanie na film ilustam set milionow dolarow, gdzie nie ma zadnego uzasadnienia i nie widac tego, a pozniej zyski na poziomie miliarda to nie sa realne kwoty z biletow?
po prostu na przelomie wiekow jakis genialny ksiegowy mafijny doszedl do wniosku, ze w kinie mozna prac dowolne ilosci gotowy, bo nikt tego nigdy nie policzy.

tyle na temat boxoffice i tym bardziej wynikow wspolczesnych gniotow.

ocenił(a) film na 8
edoOo

Bredzisz jak potłuczony. Film słusznie krytykowany ale dajesz mu 8.
Do tego - SŁABY technicznie. Gdzie? Na tamte czasy był "słaby technicznie"? W czym? W tych pięknych zdjęciach? W niezłym montażu? W dobrych efektach?

ocenił(a) film na 8
Bill_Sherman

niestety - zestarzał się
ale to nie zmienia faktu, że jest genialny
zardzewiały już, ale w tym również tkwi jego moc
ten film posiada klimat nie do odtworzenia w dzisiejszych czasach

Nieśmiertelny to nieśmiertelny klasyk :D

ocenił(a) film na 9
Kasiek_haz

Dokładnie! Klimat obecnie nieosiągalny!

ocenił(a) film na 9
Bill_Sherman

Clancy Brown nie zagrał Kurgana. O się stał Kurganem. Mistrzostwo świata. Ze świecą szukać takich "czarnych charakterów" jak Kurgan zagrany przez niego.

ocenił(a) film na 9
Sanderus

Prawda! Dla mnie pozostanie nim na zawsze!

ocenił(a) film na 5
Bill_Sherman

Są jeszcze gorsze niż 1 część...o matko!

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Ta z 64-go na pewno

ocenił(a) film na 9
Bill_Sherman

W latach osiemdziesiątych byłem rekordową ilość razy na tym filmie w kinie "Jestem w przebraniu żeby mnie nikt nie rozpoznał" (Kurgan) 9*

ocenił(a) film na 9
j23janusz

Rozumiem Cię doskonale! Kurgena uwielbiam! Brown powinien Oskara za tę rolę dostać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones