PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554545}

Nieściszalni

Sound of Noise
6,9 12 tys. ocen
6,9 10 1 11638
6,6 5 krytyków
Nieściszalni
powrót do forum filmu Nieściszalni

Gorszego filmu chyba nie widziałem, nie wiem kogo mają bawić żarty w stylu "wrzućmy pieniądze
do niszczarki i udawajmy,że to muzyka". Po godzinie uciekłem z sali kinowej, i jak do tej pory to
jedyny taki przypadek w moim życiu :D
PS : Pozdrawiam wszystkich "inteligentów" którzy napinają się jaki to wspaniały wysublimowany
humor w tym filmie... panuje?

Xzarr

Zachęciłeś mnie do obejrzenia, dzieki.

ocenił(a) film na 10
Xzarr

I dlaczego takie bzdury piszesz? Jezeli wyszedłes po godzinie z kina to nie ogladałes w całosci filmu wiec nie wypowiadaj sie na jego temat.

ocenił(a) film na 1
soglif3

Skoro w całej mojej "karierze" jest to jedyny film którego nie zdzierżyłem to jak najbardziej mam prawo tak pisać.
I nie wciskaj mi,że druga połowa zmieniła ten film w arcydzieło.
A wypowiadać się będę :)
Niestety nie masz możliwości mi tego zabronić "mistrzu" :)

ocenił(a) film na 8
Xzarr

nooooo a muzyka z Radia Zet starcza Ci w zupełności :P

ocenił(a) film na 9
Xzarr

"nie wiem kogo mają bawić żarty w stylu "wrzućmy pieniądze
do niszczarki i udawajmy,że to muzyka"
Na to pytanie ci nie odpowiem, natomiast wiem na pewno, kogo nie rozbawią - przeżuwaczy standardowej hollywoodzkiej papki.
I bardzo dobrze. Oni mają swoje multipleksy, gwiazdy, Oskary i coca colę i popkorn.

ocenił(a) film na 9
aklekot

ładne podsumowanie

ocenił(a) film na 10
aklekot

no właśnie i wiesz dobrze im tak :D :D

ocenił(a) film na 7
Xzarr

Nie wiem czy to miało "bawić", ale zrobione było genialnie. Pomysł na film świetny. Zajrzałem w "Twoje filmy", lepiej faktycznie unikaj kina studyjnego. Multikino jest w sam raz! Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Xzarr

Xzarr... od urodzenia głuchy jak pień ;) (bez nerwacji Xzarr bo to tak w nawiązaniu do postaci Amadeusza z filmu ;) )

Tydzień temu byłem w kinie na "Człowieku ze stali", dwa dni temu przypomniałem sobie z żoną "Kate & Leopold", bardzo miło wspominam "Jabłka Adama", a serię "Szybcy i wściekli" uważam za świetny relax na wyłączenie łba...
"Nieściszalni" to arcydzieło i ewenement w kinematografii. Rewelacyjny pomysł i wykonanie :D

p.s. Na początku filmu jasno zostało wyłożone o co chodzi terrorystom-perkusistom więc niszczenie banknotów w niszczarce jak najbardziej na miejscu :D

ocenił(a) film na 8
Xzarr

I właśnie tak od wielu lat traktuje FW....im więcej <sorry ale to prawda> kretynów krytykuje film, który wygląda na fajny tym większe prawdopodobieństwo, że tak będzie...w tym przypadku reguła sprawdziła się w 100% .
Lista "odrzuconych" filmów to prawie the best of: "Ojciec Chrzestny", "Dzień Świra", "K-Pax" "Dom zły"...czekam na uzupełnienia :) Żaden gustomierz już nie jest potrzebny....Wystarczy spojrzeć na "nie interesuje mnie" Xzarr'a by wiedzieć co warto zobaczyć :D

ocenił(a) film na 1
santinetto

Akurat moja lista odrzuconych dużo nie mówi, bo znalazło się tam trochę filmów przypadkowo(undisputed czy właśnie w/w ojciec chrzestny).
Ale cieszę się,że jestem takim bardzo specjalnym autorytetem dla bardzo specjalnego człowieka.
W końcu kolego santiutngcfcnb cieszę się,że dzięki mnie jest ci łatwo znaleźć ynteygenckie filmy i dzięki nim samemu czuć się niczym inteligent.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Xzarr

ROFTL....uwielbiam takie tłumaczenia xD....."Ona tańczy dla mnie" też "przypadkowo" na twojej liście THE BEST w playerze xD
....za chwilę się dowiemy, że w ogóle cały ten post był przypadkiem i tak naprawdę to coś innego chciałeś napisać xD

ocenił(a) film na 1
santinetto

Mhwh, zaraz się dowiem o tym jak to się odchamiam przy soundtracku z kac wawy ^^
Wspomniałem tylko o ojcu, filmy takie jak kupa-x są tam jak najbardziej celowo umieszczone.
Ale ja już się nie odzywam,ponieważ nie jestem godzien rozmo-wawy z osobą która wypomina mi brak gustu, samemu oceniając alicję na 9 ^^
Pozdrawiam :)

Xzarr

Mnie też ten film nie przekonał. Pośmiać się z czego fakt nie ma. Chyba, że z bicia policjanta.
Od początku wiedziałem, że zmarnuję Swój czas. Ale zawsze to jeden film obejrzany więcej. :)

ocenił(a) film na 10
Xzarr

to ja ci powiem coś nie po yntelygencku! A weź wal się leszczu z mózgiem pełnym popcornu! menda internetu

ocenił(a) film na 3
Xzarr

Szacun chłopie że tyle wysiedziałeś, ja wytrzymałem tylko 30 min. Nie krytykuje filmu ale subiektywnie, to dla mnie szkoda czasu na takie coś.

ocenił(a) film na 3
Xzarr

Właśnie oglądam i dla mnie to jest tylko anarchizujący wygłup.

ocenił(a) film na 3
Xzarr

Mam się doszukiwać jakiegoś głębszego sensu w tym filmie czy co ? bo jak na razie to dla mnie jest lipa :P

ocenił(a) film na 1
Xzarr

Film istotnie kiepski, przynajmniej bez zażywania narkotyków. Ale scena z łapanką muzyków i facetem w bagażniku była zabawna;)

ocenił(a) film na 7
Xzarr

Widziałeś. Z tego co zauważyłem sporo z nich oceniałeś. Nie rozumiem o co Ci chodzi. To moim zdaniem bardzo udana satyra, specyficzny humor po prostu.

ocenił(a) film na 8
Xzarr

HAHAHAAH!! tak to były prawdziwe pieniądze, a Murzyniątka w Afryce takie głodne :C

a wy komentujecie wszystkie filmy jakbyście czytali oryginalne prace Einsteina tylko i oglądali filmy dokumentalne :D a i podobno tylko "głupi ludzie, którzy czegoś nie zrozumieli mówią, że to głupie" ;)

ocenił(a) film na 8
Xzarr

myślę, że akurat z tym filmem (chyba jedynym na filmwebie) sprawa jest prosta. Jeśli masz słuch muzyczny to nie ma opcji żeby Ci się ten film nie spodobał. To nie jest film do śmiania się tylko przede wszystkim do słuchania!