PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554545}

Nieściszalni

Sound of Noise
6,9 12 tys. ocen
6,9 10 1 11638
6,6 5 krytyków
Nieściszalni
powrót do forum filmu Nieściszalni

"Do wszystkich buraków bezgustowych. To bardzo fajny film był. Osobiście nie przepadam
za takimi wynalazkami ale ten film był rewelacyjny!" - Leśnik.

"Rewelacyjne kino europejskie! Pasja, która drzemie w każdym prostym "Nikto", w filmie
przedstawiona jako geniusz muzyczny słyszany w prozie życia. Gorąco polecam!" - Muzungu

"Specyficzny skandynawski klimat:) niektóre sceny bawią do łez! film pokazuje wykraczające
poza normalną percepcję spojrzenie na rzeczy, które są tak oczywiste w życiu jak muzyka.
Warto podjąć wyzwanie obejrzenia tego filmu - na pewno poszerzy horyzonty:)" -
MaGazynieR

"Fantastyczny film. Polecam, wszystkim tym, których bawią nietuzinkowe pomysły.
Momentami zrywałem boki ze śmiechu." - Marinero

ocenił(a) film na 10
Marcinero

wydaje mi się, że ten film, który zresztą wygrał plebiscyt publiczności na warszawskim festiwalu filmowym, nie może się podobać jedynie skończonym imbecylom pozbawionym poczucia humoru i wyobraźni. to nie jest kwestia muzycznego gustu.

grezyl

Leśnik,Muzungu,MaGazynieR, Marinero... Fajne ksywy mają Twoi znajomi, a jak mam przeczytać MaGazynieR? wyeksponować duże litery?!

King14Trails

Poza tym ciekawe opinie wygłaszają twoi znajomi.
Na pytanie jak Ci sie podobał wywalają recenzje jak do gazety. ciekawe:)

Scorch

Jezu, jaka agresja, wszyscy się czepiają tych wypowiedzi. Filmu nie widziałam, ale na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 1
AccrosSky

ja widziałem, jak również ze 4 osoby na sali, frekwencja nie powala (wczoraj wieczorem po 3-4 osoby na seansach); czyli dochodzimy do wniosku czytając pierwszy post : 99 procent polskiego społeczeństwa, w tym ja, jest 'bezgustowymi burakami'
film może i ciekawy, ale na pewno nie śmieszny, dla lubiących alternatywne kino...

a, doczytałem uważniej drugi post i stwierdzam że jestem również skończonym imbecylem; dziwne że osoby które uważają się za aż tak błyskotliwe aby dostrzec ''piękno'' tego filmu, potrafią po prostu obrażać innych użytkowników, zamiast po prostu wyrazić swoją opinię/ocenę

Scorch

ja też tak rozmawiam ze znajomymi, a po rozmowie odjeżdżamy w stronę zachodzącego słońca...

grezyl

Czołem kochani. To ja już się zupełnie zgubiłem. Nie często pisuję do Filmwebu, ale za to często tu zaglądam sugerując się opiniami kino-maniaków, więc wydawało mi się, że wypowiadają się tutaj ludzie raczej obeznani z kulturą i pasjonaci kina. Co prawda widziałem parę trollowych wpisów i ich pojawianie się od czasu do czasu traktowałem jako wyjątek potwierdzający regułę. Powiem szczerze, że po tym wpisie opinie o forumowiczach Filmwebu zmieniłem diametralnie.

Na film wybrała się nas piątka. Tak się akurat zdarzyło, że w tym samym czasie zjechaliśmy się z różnych stron Polski, a ponieważ każdy z nas ma inną profesję, inny zawód, które w społeczeństwie uznawane są zazwyczaj za nietypowe (po nikach możecie dojść jakie to), to poprosiłem uczestników naszego wieczoru filmowego o napisanie opinii aby wzbogacić swoimi wypowiedziami to forum (a ponieważ tylko ja mam konto na FW, dlatego wszystkie wpisy zostały umieszczone pod jednym szyldem). Ot cała historia czterech niezależnych wpisów w jednym.

@ AccrosSky - też nie rozumiem skąd tyle agresji. może dlatego, że wypowiadają się sfrustrowani polscy kinomaniarze. Na forach angielskojęzycznych (np. IMDB.com) takich wypowiedzi nie zauważałem.

@ _marecki (i poprzednich szanownych wpisowiczów) - czy twoja wypowiedz przyczynia się w jakiś konstruktywny sposób do wyrobienia opinii na temat filmu? czemu komentuje się cudze wypowiedzi a nie temat wypowiedzi? czy to jest profesjonalne podejście aby przyczepiać się do cudzych gustów? dlaczego bardziej jest interesująca forma wypowiedzi niż sama wypowiedź?

także rezygnuję z mojej dalszej bytności na FW. jeżeli po naszej (moich przyjaciół) wspólnej, pisanej z dobrymi intencjami, opinii, dostaję tyle negatywnej krytyki dotyczącej samego wpisu a nie filmu, to nie warto się więcej tutaj wypowiadać ani sugerować opiniami o filmach...

...i karmić niepotrzebnie trolle.

smacznego.

ocenił(a) film na 8
Marcinero

Nie rezygnuj z bytności na FW. Od dawna korzystam z FW, ale od niedawna jestem zarejestrowana. Opinie takie jak Twoja i Twoich przyjaciół są pomocne takim kinomaniakom jak ja. A dodam , że preferuję kino skandynawskie, niemieckie i czeskie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
Marcinero

Dodam jeszcze, że na film się wybieram :) jeszcze w maju.

freya75

Milego seansu! Mam nadzieje, ze bedziesz miala rownie dobra zabawe jak my mielismy! Bo film jest przeswietny. A jezeli trafisz na CD z muzyka z filmu to polecam nabyc - jest naprawde czego posluchac. Pozdro!

ocenił(a) film na 8
Marcinero

Dzięki, a muzę rzecz jasna nabędę :). Pamiętam jak z lekkim przegięciem ;) piłowałam soundtrack z filmu Samotáři David'a Ondříčk'a. Jeśli nie widziałeś tego filmu to polecam.