PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565265}
3,6 1 709
ocen
3,6 10 1 1709
Nie jesteśmy puszczalskie
powrót do forum filmu Nie jesteśmy puszczalskie

Film lipa

ocenił(a) film na 3

Mimo wszystko mam nieodpartą chęć wyśmiania tych panienek które uważają się za ,,dobre
dziewczyny'' . Nasuwa mi się pytanie czy owe dziewczynki z dobrych domów i dobrze uczące
się mają rozum !? Na początku trzeba by było wytłumaczyć tym panienkom że w tym co robią
nie różnią się w zasadzie niczym od prostytutek, jedynie brakiem profesjonalizmu i innymi
szczegółami (noo może nie tak do końca szczegółami) które wymieniała kobieta w filmie
obeznana w świecie prostytucji. Jestem ciekawy jak one chcą potem zacząć,,żyć normalnie''
czyli założyć rodzinę,mieć męża czy może nawet dzieci. Idąc ich tokiem myślenia będą się
puszczać i nie szanować bo przecież będą uprawiały seks za darmo ze swoimi mężami.
Tutaj właśnie pokazują że są po prostu puste a ich rówieśnicy być może to robią za darmo
ale z miłości-niestety brak mózgu nie pozwolił im na to wpaść. Druga sprawa - jaki facet
będzie chciał się potem związać do końca życia z taką dziewczyną !?
Naprawdę już sam nie wiem czy płakać czy się śmiać z tych ku...w bo na takie miano
zasługują. Jestem w stanie zrozumieć że kobieta nie ma pieniędzy i musi po prostu zrobić
wszystko by przeżyć czy zapewnić jako takie życie np.swojemu dziecku itp. ale tak
absurdalnych rzeczy jeszcze nie słyszałem.
Film polecam właśnie takim dziewczyną którym wydaję się że są normalne,porządne i że
nie robią nic złego, niestety pozory mylą. Życzę każdej rozsądku.

ocenił(a) film na 6
kakarotto111

Taaa, wielkie księżniczki które myślą że wartość kobiety jest wprost proporcjonalna do ilości penisów które jej się wsadza , a odwrotnie proporcjonalna do godności i prawdziwej kobiecości. Małe dziwki patrzące z góry na ludzi , choć tak naprawdę są jako kobiety , córki pozbawione jakiejkolwiek wartości , są zerami. A film dostaje ode mnie sporo punktów , bo moim zdaniem ośmiesza tego rodzaju element.

ocenił(a) film na 6
Eliza90

Mnie w tym dokumencie czegoś brakło, jakieś lepszego wykonania. A co głównej sprawy, to nasz Świat zszedł na psy ostatnio przez te 20 lat. Fakt faktem była, będzie i jest prostytucja - jako najstarszy zawód świata. Tylko przez ostatni czas się zmienił, dawniej robiły to kobiety z desperacji z braku możliwości znalezienia pracy, a teraz stał się bardziej zabawą i robieniu forsy dla głupich nastolatek, studentek. Widocznie wszystko co z zachodu "musimy" przyjmować do polskiej kultury, niestety cóż na to poradzić...

Eliza90

Po pierwsze nie wartość kobiety lecz jej atrakcyjność seksualną, po drugie nie ilością penisów które jej się wsadza lecz ilością chętnych by to zrobić. Im mniejsza liczba chętnych tym kobieta bardziej się "szanuje". Podobnie jak największe zniesmaczenie udziałem kobiet w nagich sesjach dla popularnych magazynów prezentują panie, którym nigdy taka sesja nie zostałaby zaproponowana. Twój emocjonalny ton i wyzwiska wynikają z frustracji, dostrzegłaś w tych dziewczynach coś czego Tobie brakuje. Pociesz się tym, że i one mogłyby coś dla siebie znaleźć w Tobie. Pomiędzy patrzeniem z góry a wyzywaniem kogoś od dziwek, zer jest spora różnica, wprost proporcjonalna do stopnia frustracji

MichCorleone

Czemu uważasz, że autorce powyższego komentarza czegoś brakuje? Może nie powinna wyzywać (stworzonych na potrzeby dokumentu postaci), ale to Ty obrażasz ją, choć tak naprawdę nic o niej nie wiesz...

ocenił(a) film na 1
kakarotto111

Nie jesteśmy puszczalskie to zła nazwa powinien się nazywać ten film : Jesteśmy ku**ami to bardziej pasuje

ocenił(a) film na 6
ziomek18

racja :)

użytkownik usunięty
Eliza90

Dzieciaki, staracie się być mądrzejsi ponad swój wiek - skąd w was tyle jadu? Nie deprecjonujcie pochopnie nikogo i nie czujcie się lepsi.
Nie wiem na ile to jest fabularna zabawa, na ile fakty - niemniej twórcy oczekiwali właśnie takich reakcji jak przedstawiliście.

ocenił(a) film na 6
ziomek18

A znasz takie pojęcie jak "ironia" ? ;) Moim zdaniem właśnie tytuł jest idealny.
Wprost wypowiadane i wmawiane sobie przez bohaterki "nie jesteśmy prostytutkami", "nie jesteśmy puszczalskie" jest krok po kroku dowodzone - wbrew temu, co same o sobie uważają.
Bardzo dobrze ukazane jest w czym tkwi problem - już nie tyle w ich głowach, bo wiedzą że prostytucja jest zła dlatego bronią się przed mianowaniem się prostytutkami, a w otaczającym świecie, w którym od dziecka bombardowane są seksem, ociekającym z reklam margaryny erotyzmem. Seks jest wmawiany jako coś normalnego, naturalnego, zwyczajnego, bezwartościowego !

//btw. poziom Twojej wypowiedzi zasmuca podobnie jak ich zagubienie...

ziomek18

Jesteś kretynem człowieku.

ocenił(a) film na 1
kakarotto111

Zwykłe cichodajki, dorabiające sobie legendę, pełno takich w necie.

kakarotto111

Jesteś kretynem człowieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones