PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853784}

Nie martw się, kochanie

Don’t Worry Darling
6,2 42 830
ocen
6,2 10 1 42830
4,8 38
ocen krytyków
Nie martw się, kochanie
powrót do forum filmu Nie martw się, kochanie

Czy są mocno straszne momenty? Moja córka 13 lat wybiera się ze względu na Harrego Stylesa a ja mam wątpliwości..

ocenił(a) film na 4
jonn

Jest kilka scen erotycznych (w ubraniach) jak również scena z podrzynaniem sobie gardła. W sumie zależy od tego co twoja córka ogląda. Niemniej film jest zbyt ciężki dla dziecka. Ale spokojnie. Jak nie pójdzie do kina, to sobie na necie obejrzy.

BruceD

Ok, dziękuję:) Zgadzam się że, dzieci teraz oglądają gorsze sceny chociażby w 4 serii Stranger Things.

jonn

Tylko w tym serialu wszystko jest takie baśniowe / komiksowe.

jonn

Jest scena jak Harry Styles robi minete Florence Pugh więc nie wydaję mis ie żeby to był odpowiedni film dla trzynastolatki.

Jim_Bet

Tak, byłam, widziałam i ostra scena faktycznie :)

ocenił(a) film na 6
BruceD

I te sceny w ubraniach to są te super mocne sceny erotyczne które miały odmienić oblicze kina? Tak przynajmniej zapowiadała reżyserka…

ocenił(a) film na 4
BMovieManiac

Nie wiem jakie oblicze kina odmieniły te dwie lub trzy sceny. Pewnie kiczowatości.

ocenił(a) film na 9
jonn

Jak dla mnie raczej film 15+, 13 lat to może być trochę wcześnie, chociażby przez scenę samobójstwa. Film nie jest jakoś szczególnie drastyczny, ale mimo to nie uważam, żeby był przeznaczony dla trzynastolatki. Cały plottwist jest dosyć ciężki w odbiorze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones